Motor sporu yarışına yoğun ilgi(Video)
  • Reklam

Motor sporu yarışına yoğun ilgi(Video)

Geleneksel hale gelen ve bir Otomotiv Firmasının Gaziantep’te düzenlediği motor sporları etkinliği Yarışına katılan sporcular Şanlıurfa’ya gelecek. Motor sporları etkinliğine katılanlar Toplam 7-8 il gezecekler.

21 Nisan 2019 - 13:18

Geleneksel hale gelen ve bir Otomotiv Firmasının  düzenlediği motor sporları etkinliği Gaziantep'te 150 otomobil tutkununun güvenli sürüş eğitiminin ardından katıldıkları slalom yarışı ile gerçekleşti. Dereceye giren sürücüler sertifika ve çeşitli ödüller kazandı.

Geçtiğimiz sene Gazianteplilerin yoğun ilgisiyle karşılanan etkinlik, bu yıl da büyük ilgi gördü. 20 Nisan Cumartesi günü Alleben Göleti Otoparkında düzenlenen aktiviteye 100’den fazla otomobil tutkunu katılım gösterdi. Etkinliğe yakınlarına destek olmak üzere gelen katılımcılar aktivite alanında keyifle vakit geçirdi. 

Takım Direktörü Koray Kafkas, etkinliğin 2019 yılındaki ilk ayağını Gaziantep'te düzenlemelerinden dolayı memnuniyet duyduklarını belirterek, "İşin biraz felsefesinden bahsetmek istiyorum. Bunun içinde Türkiye’de son 3 senedir 25 tane il ve 2 bin 700’den fazla müşterimizi hem yarış otomobilleriyle tanıştırma ve onlara yeni bir deneyim yaşattırma hem de bir motor sporlarının altında güvenli sürüş eğitimleri vermeye başladıklarını. Gaziantep'te geçen sene maksimum kayıt oldu. 143 tane müşterimiz ve misafirimiz yarış otomobilleriyle yarıştılar. Bu senede ilk Gaziantep'te başlamak istiyoruz. Yarın Şanlıurfa’ya gideceğiz. Toplam 7-8 il gezeceğiz ama Gaziantep'te yoğun bir ilgiyle karşılaştıklarını belirterek sözlerine şöyle devam etti….

Aktivite sonunda en iyi zamanı yaparak ilk üçe girenler, madalya ve sertifikaları verildi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gözlek mahallesinde taziye evi çevre düzenlemesi
Gözlek mahallesinde taziye evi çevre düzenlemesi
Aksak'tan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Mesajı
Aksak'tan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Mesajı