Ocakoğlu’nun Birecikliler bağrına bastı

Ocakoğlu'nun Birecikliler bağrına bastı

Milliyetçi Hareket Partisi Şanlıurfa İl Teşkilat Başkanı İbrahim Ocakoğlu; Teşkilat çalışmaları kapsamında Birecik ilçesinde ve ilçeye bağlı mahallerde vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti ve sorunlarını dinledi.

13 Kasım 2017 - 18:48

MHP İl Teşkilat Başkanı Ocakoğlu; ilk olarak MHP Birecik ilçe teşkilatını ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Daha sonra Birecik’in Ayran ve Bağlarbaşı mahallelerinde giderek vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlar birlikte çay içip sohbet eden Ocakoğlu; vatandaşların sorunlarını dinledi. Uzun yılardır hiç bir siyasetçinin uğramadığı bu mahalle sakinleri, Ocakoğlu’nun bu ziyaretinden çok memnun olduklarını belirttiler.

            Daha sonra Birecik ilçesine geçen Ocakoğlu; Birecik ilçesi Ülkü Ocakları ilçe Başkanlığını ziyaret etti. Atatürk Haftası nedeni ile Ülkü Ocaklarınca hazırlanan seminere katıldı. Ülkü ocaklarında gençlerle sohbet etti. Ocakoğlu ayrıca ülkü ocaklarında ülkücü yemin törenine de iştirak etti.

Ocakoğlu; önümüzdeki dönem ilçede yapılması gereken çalışmaların yer aldığı dosyayı ilçe Başkanlığı yetkililerine verdi.

Ocakoğlu’nun Birecik ilçesinde MHP ilçe teşkilatı ve Ülkü Ocakları ilçe Başkanlığı ile vatandaşlara yaptığı gezi ve inceleme gezileri diğer ilçelerde devam edecek..

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ŞUTSO’da taşınır rehni bilgilendirme toplantısı yapıldı
ŞUTSO’da taşınır rehni bilgilendirme toplantısı yapıldı
Hal esnafının
Hal esnafının "sıkı denetim" sevinci