Önkol’un hedefi Türkiye 5 ncisi olmak
  • Reklam

Önkol'un hedefi Türkiye 5 ncisi olmak

Hüseyin Önkol; 2019 yılında amacımız satış ve serviste ilk beşe girmektir.

05 Mart 2019 - 18:43 - Güncelleme: 06 Mart 2019 - 15:54

Fiat otomobil ceosu Cengiz Eroğlu Fiat Önkol satış ve servisi bölümlerini ziyaret ederek Fiat Önkol Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin önkol ve Yönetim Kurulu Başkanı vekili Arif Önkol ile görüşerek Şanlıurfa’daki çalışmalarını takdir etti.

Fiat otomobil ceosu Cengiz Eroğlu:  Çok uzun yıllardır bizi markamızı Şanlıurfa gibi önemli bir şehrinizde başarıyla temsil ediyor. Urfa ilinde hafif ticari araçlarda pazar lideriyiz. Uzun yıllardan beri Otomobilde de şu anda ikinci durumdayız. İnşallah önümüzdeki yıllarda hem otomobille hem de hafif ticari araçlarda urfa şeridinde pazar lideri olup başarılarımızı devam ettireceğiz Türkiye'de en fazla yerli üretimden araç satan firmayız. Sattığı her 100 aracın 94'ü Türkiye'de üretilen araçlar Bu açıdan da hem satışlarda biz üretimli onlar satışlarla da bir yandan hem de ticaretimizi geliştiriyoruz. Hem de ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz Aslında Bu, Türkiye'de görülen araçların Urfa'da da müşterilerimiz tarafından bu kadar beğeni ile karşıya karşılanması bizleri de  gururlandırıyor Ama tabi Urfalı müşterilerimiz de aslında aldıkları her marka araçlarda ülke ekonomisine ülke istihdamına da katkıda bulunuyorlar ki burada önemli biliyorsun Türkiye'nin büyümesi için bir yandan üretmesi bir yandan da ihracat yapması lazım Biz bunları yaptığımız zaman daha zengin ülke olacağız. Dedi.

Fiat Önkol firması Yönetim Kurulu Başkanı 2019 yılında amacımız satış ve serviste ilk beşe girmektir.Şanlıurfa’da potansiyel müşterilerimize daha iyi hizmet etmektir.müşteri potansiyelimizi artırıp Şanlıurfa’daki müşterilerimize daha verimli hizmet edeceğiz.dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İtfaiyeden eğitim
İtfaiyeden eğitim
Sosyal Medya’dan Kısa Kısa
Sosyal Medya’dan Kısa Kısa