Özcan, AK adaylar için destek istiyor
  • Reklam

Özcan, AK adaylar için destek istiyor

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) İdare Amiri AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Halil Özcan, AK adaylar için destek arayışlarını il genelinde sürdürüyor.

27 Mart 2019 - 18:19

Bu seferde Şanlıurfa merkez ilçeleri AK Parti Belediye Başkan adayları ile Büyükşehir Belediye Başkan adayına her gittiği yerde destek isteyen TBMM İdare Amiri AK Vekil Özcan, Şanlıurfa genelinde vatandaşların Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a olan güven ve sevgileri nedeniyle oylarını AK Partiye vereceklerini belirterek, “Şanlıurfa’da tamam inşaallah” dedi.

DEDAŞ’A SORUNLARI İLETİP, ÇÖZÜM İSTEDİK

Vatandaşların elektrikle ilgili sorunlarını konuşmak ve çözüm bulmak maksadıyla DEDAŞ’ı ziyaret ettiğini belirten TBMM İdare Amiri AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Halil Özcan, “DEDAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Atalay ve yöneticileriyle Şanlıurfa DEDAŞ İl Müdürlüğünde bir araya gelerek, bölgemizin genel sorunları ve talepleri hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Sayın Başkan Mehmet Atalay ve yöneticilerinin ilgi ve alakasına teşekkür ediyorum. İnşaallah Şanlıurfa’da elektrik sorunu ortadan kalkacaktır” dedi.

ESNAF KARDEŞLERİM GÖNÜLLERİNİ DE, KAPILARINI DA AÇARAK DESTEKLERİNİ ESİRGEMİYOR

Yerel seçim çalışmalarına devam ettiklerini belirten TBMM İdare Amiri AK Vekil Özcan, “Kanaat Önderimiz, işadamı Celal Çavuş’u ziyaret ederek, 31 Mart Yerel Seçimleriyle ilgili fikir alışverişinde bulunduk. Kendilerine dua ve destekleri için teşekkür ediyorum. Tevazu, samimiyet ve gayretle girilmedik yer, çalınmadık kapı bırakmayarak çalışmalarımıza devam ediyoruz” diyerek Eyyübiye bölgesi çalışmalarını şöyle anlattı;

“Eyyübiye ilçemize bağlı Yardımcı köyümüzde vatandaşlarımızla buluştuk. İlgi, alaka ve destekleri için hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Yine Eyyübiye Kara Meydanı civarında Sarayönü Caddemizde bulunan esnaf kardeşlerimizi ziyaret ederek, destek ve dua istedik. Eyyübiye Yıldız Meydanı civarında bulunan esnaf kardeşlerimizi de ziyaret ederek, destek ve dua istedik. Eyyübiye Divanyolu Caddemizde esnaf kardeşlerimizi ziyaret ederek, destek ve dua istedik. Esnaf kardeşlerim gönüllerini de, kapılarını da açarak desteklerini esirgemiyor. İnşallah 31 Mart’ta Şanlı Şehrimizin güzel insanlarıyla zafer yazacağız.”

HAYIRLI İŞLERE VESİLE OLAN, DESTEK OLAN HERKESE TEŞEKKÜR

TBMM İdare Amiri AK Vekil Doç. Dr. Halil Özcan, “Esnafımıza can suyu kredilerle büyük katkı sunan Şanlıurfa Esnaf Sanatkârları Kredi Kefalet Kooperatifi’mizi ziyaret ederek, Başkan Ömer Faruk Kahraman’dan çalışmalar hakkında bilgiler aldık. Başkan Beye ve Kooperatif çalışanlarına İlgi, alaka ve desteklerine teşekkür ediyorum. Dana sonra Şanlıurfa Ekonomi Kulübü Başkanı Bülent Sunay’ı da ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgiler aldık. Urfa’mızın kalkınma ve dönüşümünde önemli katkıları olan Ekonomi Kulübümüzün Başkan ve yöneticilerine çalışmalarında başarılar diliyorum.Şanlıurfa Aşevi Derneğimizi de ziyaret edip, çalışmalar hakkında bilgiler aldık. Hayırlı işlere vesile olan derneğimizin kıymetli yöneticilerine çalışmalarında başarılar diliyorum” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfaspor eski başkanından 22 milyonluk bağış sözü
Şanlıurfaspor eski başkanından 22 milyonluk bağış sözü
Suriyeli Zerife yürüyeceği günün hayalini kuruyor
Suriyeli Zerife yürüyeceği günün hayalini kuruyor