Özyavuz, Ankara’yı mesken tutmayacağım
  • Reklam

Özyavuz, Ankara’yı mesken tutmayacağım

MHP Merkez Yönetim Kurulu üyesi Şanlıurfa milletvekili İbrahim Özyavuz Haşimiye, Balıklıgöl, Bedesten çarşısı ve Gümrük han’ında esnafa teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

03 Temmuz 2018 - 17:51

Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz çıktığı teşekkür turunda esnaf tarafından sıcak ve ilgiyle karşılandı. Esnaf ve vatandaşlarında sorunlarını dinleyen Özyavuz bazı vatandaşların istek ve sorunları dinledi ve çözüm için gereğini yapacağını belirtti.

Özyavuz ziyaret ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; 24 Haziran öncesi destek amaçlı esnaf ziyaretleri yaptığımız gibi şu anda da teşekkür ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. Biz daha önce söz verdiğimiz gibi Ankara’yı mesken tutmayacağız meclisin çalışmadığı günlerde Urfa’da halkımızla esnafımızla iç içe olacağız. Bugün esnaf tarafından sıcak ve ilgi ile karşılandık buda bizi mutlu etti. Hem esnafın hem vatandaşlarımızın sıkıntılarını dertlerini dinlemiş olduk. Elimizden geldiği kadar bazı sorunlara hemen müdahale edip gerekli işlemlerin başlatılması için talimat verdik. Ben tekrar Urfalılara ve esnafımıza destek ve ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Dedi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İmam Hatipliler yarıştı
İmam Hatipliler yarıştı
11 Nisan külliyesi Şanlıurfa için bir eser olacaktır
11 Nisan külliyesi Şanlıurfa için bir eser olacaktır