Polis Şanlıurfa’da 4 gasp olayını aydınlattı
  • Reklam

Polis Şanlıurfa’da 4 gasp olayını aydınlattı

Şanlıurfa’da 4 ayrı gasp olayı ile ilgili zanlılara yönelik yapılan eşzamanlı operasyon sonucunda şüpheli 4 şahıs olaylarda kullanılan 1 adet kurusıkı tabanca ve müşteki şahıslara ait bir adet cep telefonu ile birlikte yakalandı,

23 Kasım 2018 - 17:08

Şanılurfa genelinde farklı tarih ve yerlerde meydana gelen Yağma (Gasp) olayları ile ilgili olarak;   Gasp ve Cinayet Büro Amirliğine bağlı ekiplerce yapılan çalışmalarda benzer özellik taşıyan 4 ayrı gasp olayının meydana geldiği ve aynı yöntemle 5 şahsın gasp edildiği tespit edildi.    Bahse konu olayların aydınlatılması amacıyla yapılan kamera çalışmaları sonucunda olayları gerçekleştiren şahısların H. Y., S.K, F.A ve İ.U isimli şahıslar olduğunun tespit edilmesi üzerine; yapılan eşzamanlı operasyon sonucunda şüpheli 4 şahıs olaylarda kullanılan 1 adet kurusıkı tabanca ve müşteki şahıslara ait bir adet cep telefonu ile birlikte yakalanmışlardır.

      Olayları gerçekleştiren 4 şüpheli şahıs çıkarıldıkları adli makamlarca nitelikli yağma suçlarından tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Engelli öğrencilerin büyük başarısı
Engelli öğrencilerin büyük başarısı
Süreç, yasalara uygun şekilde yürütülmektedir
Süreç, yasalara uygun şekilde yürütülmektedir