Power plate kilo vermede de etkilidir
  • Reklam

Power plate kilo vermede de etkilidir

Dalkılıç, Power Plate, üzerinde egzersiz yapmaya imkan veren titreşimli bir platformdur. Bu sistem vücudumuzda ki tüm kasların çalışmasını sağlayarak vücut sağlığını ve dengesini en üst seviyeye yükseltmeyi amaçlamaktadır

30 Kasım 2018 - 17:26

Fizyo Athletıc Center   Plates ve Cardio eğitmeni Dilan DALKILIÇ Şanlıurfa Gazetesine yaptığı açıklamada ; Power Plate, üzerinde egzersiz yapmaya imkan veren titreşimli bir platformdur. Bu sistem vücudumuzda ki tüm kasların çalışmasını sağlayarak vücut sağlığını ve dengesini en üst seviyeye yükseltmeyi amaçlamaktadır. Belirli seans aralıklarıyla artarak çalışan power plate, özellikle kas ve kemik yoğunluğunun arttırılması açısından en iyi anti – aging ödülünü de almıştır. Power plate hızlı bir şekilde vücut sıkılaşması ve kilo vermede de etkilidir. Spor yapmak için gerekli zamanı bulamayan kişiler de çok rahat bir şekilde başvurabilirler.

Dalkılıç; power plate, Esneklik kazandırmaya yardımcıdır. Vücutta ki tüm kasların çalışmasını sağlar. Eklem sakatlıkları riskini azaltmaktadır. Kemik erimesini engeller. Sırt ve bel ağrısını azaltır ve bu bölgeleri güçlendirir. Selülit oluşumunu engeller. Zihinsel ve bedensel stresi azaltmaya destek olur. Eklem sakatlıkları riskini azaltır. Derin kasların çalışmasını sağlar. Kısa sürede vücut sıkılaşması sağlar.

Power Plate Ve Vücut Sıkılaşması ise Power plate titreşimli bir platform olduğu için vücuda titreşim vermektedir.  Uygun pozisyonlarda vücudumuzda ki derin ve yüzeysel tüm kaslarımızı çalıştırmaktadır. Vücuda uygulanan titreşim, bir enerji olarak vücuda yayılır. Titreşim sürekli olarak kasları kasar ve gevşetir, kasılan ve gevşeyen kaslar hızlı bir şekilde sıkılaşmaya başlar, kas üzerinde ki fazla yağ dokusunu da çalıştırdığı için yağların hızlı bir şekilde erimesini sağlar. Dedi.

Fizyo Athletıc Center   Plates ve Cardio eğitmeni Dilan DALKILIÇ  vatandaşlarımızPower Palate ile ilgili  Fizyo Athletıc Center Karşıyaka mahallesi Reşit Direkli Bulvarı Kahyaoğulları Apt. Altı No:11 Karaköprü/Şanlıurfa adresine bizzat gelerek veya  0 (414) 347 18 86 nolu telefonla gerekli bilgi alabilirler.dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Göçerlerin ramazanda günler süren zorlu yolculuğu
Göçerlerin ramazanda günler süren zorlu yolculuğu
Siverekli öğrencilerden Nijer’e su kuyusu
Siverekli öğrencilerden Nijer’e su kuyusu