"Şanlı Hünkar Ocakbaşı" hizmete açıldı
  • Reklam

"Şanlı Hünkar Ocakbaşı" hizmete açıldı

Lezzetin vazgeçilmez adresi sloganı ile Şanlı Hunkar Ocakbaşı Refahiye mahallesi Vali konağı caddesi 283.sokak Milli Eğitim Müdürlüğünün yanında yoğun katılımla hizmete açıldı.

14 Eylül 2018 - 17:49 - Güncelleme: 14 Eylül 2018 - 17:57

Açılışa Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, AK Parti il Başkanı Bahattin Yıldız, Hilvan belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, Şanlıurfa Lokantacılar Ve Tatlıcılar Odası Başkanı Mehmet Kaçak, Şanlıurfa Ticari Taksiciler Dernek Başkanı Hasan Karadaş, AK Parti Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Alpay ve çok sayıda Şanlıurfalı katıldı.

Açılışa katılanlar Şanlıurfa Gazetesine yaptığı açıklamalarda istihdama ve turizme katkı sağlayacak böyle bir tesisin açılması Şanlıurfa’ya kazanım olduklarını belirttiler.

Ahmet ALPAY Ak Parti İl Yönetim Kurulu üyesiyim ve Şanlıurfa Akil Gençler İl Başkanıyım. Şanlıurfa’mıza Hünkar Ocakbaşını açtık.  Aziz kardeşimle beraber, Aziz kardeşimin 15 yıllık tecrübesi bizim halkla iç içe olmamızı ve kendim de gurme olarak lezzetleri çok iyi bildiğim için Şanlıurfa’ya yeni bir adres, yeni bir lezzet Şanlıurfa’mıza güzide bir mekan kazandırdık. Tüm Şanlıurfa halkını, yemek seven herkesi, lezzeti arayanları Hünkar Ocak başına davet ediyoruz gelin hep birlikte yemek yiyelim.

Aziz ELMAS İşletme sahibiyim;  Elhamdulillah Ahmet başkanımla beraber güzel bir projeye imza attık, Urfa’nın damak kültürüyle özdeşleşmiş çok güzel lezzetler sunacağız halkımıza, 15 yıldır Hilvan’da verdiğimiz tecrübeyi Şanlıurfa’da da devam edeceğiz, tüm Şanlıurfa halkımızı bekleriz.

Şanlıurfa Ticari Taksiciler Dernek Başkanı Hasan Karadaş ise  Aziz ve Ahmet kardeşimizin açmış olduğu Hünkar Ocakbaşının açılışına katıldık, ortam çok güzel ve nezih, aile ortamı olarak hazırlanmış. Tüm Şanlıurfa halkını Hünkar Ocakbaşına davet ediyorum, Aziz ve Ahmet kardeşime başarılarının devamını dilerim, açmış olduğu Hünkar Ocakbaşı hayırlı olsun. Dedi.

Şanlıurfa Lokantacılar Ve Tatlıcılar Odası Başkanı Mehmet Kaçak ise Peygamberler şehri olan Şanlıurfa’ya kazandırılmış en güzel lokantaların birisine daha katıldık. Hünkar Ocakbaşı gerçekten çok güzel bir mekan ve bu mekana yapılan emekler boşa gitmez inşaallah, bundan sonra da açılan iş yerlerinin bu denli güzel ve kaliteli olmasını isteriz. Peygamberler şehri Şanlıurfa’mızın güzelliğiyle açılan mekanların güzelliği birleşmesiyle halkımız aradığı lezzeti de buluyor. Hünkar Ocakbaşını Şanlıurfa’ya kazandıran kardeşimize öncelikle başarılar, hayırlı işler ve bol kazançlar dilerim.dedi.

2018/09/2018-09-14-17-55-42.jpg
0

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Suriyeli işadamlarının yatırım düşüncesi
Suriyeli işadamlarının yatırım düşüncesi
Prof. Dr. Uğur Erdem IŞIKAN vefat etti
Prof. Dr. Uğur Erdem IŞIKAN vefat etti