Şanlıurfa’mızın hizmetine talibiz
  • Reklam

Şanlıurfa’mızın hizmetine talibiz

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül’e destek sürüyor. AK Başkan adayı Av. Beyazgül, Şanlıurfalı hemşehrilerinin hizmetine talib olduğunu, destek ve dualarını beklediklerini söyledi.

19 Şubat 2019 - 17:06

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, zaman zaman beraberinde AK Parti MKYK üyesi Vildan Polat, İl Başkanı Bahattin Yıldız ile birlikte bir yandan kapı kapı ziyaretler yapıp destek arayışını sürdürürken, bir yandan da vatandaşlarımızın destek ziyaretleri devam ediyor.

DESTEK VEREN VATANDAŞLARIMIZA TEŞEKKÜR

Destek olan ve kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür ettiğini belirten AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, “Seçim çalışmalarımız kapsamında İl başkanımız Bahattin Yıldız ve Yönetim kurulu üyelerimizle birlikte zaman zaman ev toplantılarına katılarak, genellikle esnaf ziyaretleri yaparak vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Desteklerinden dolayı hemşehrilerimize teşekkür ederiz. Yine İl Başkanımız Bahattin Yıldız ve İl Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte ziyaretimize gelen heyetimizi İl binamızda ağırlıyor, hal ve hatırlarını soruyoruz. Varsa taleplerini, sorunlarını, önerilerini dinliyoruz.Bize destek veren vatandaşlarımıza her zamanteşekkür ederiz. Zaten 31 Mart yerel seçimlerinde Şanlıurfalı hemşehrilerimizin hizmetine talibiz. Şehrimizi de onlarla birlikte zaman zaman istişare ederek birlikte yöneteceğiz inşaallah” dedi.

MİLLETİMİZİN HİZMETİNE TALİBİZ

Seçildikleri takdirde, Cumhurbaşkanımızın belirttiği gibi; Belediye Başkanları olarak, şehir halkına hâkim olma değil hadim olma idrakiyle görevlerini yürüteceklerini belirten AK Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, “Çevreye saygılı şehirler ile belediye hizmetlerinde tabiattaki canlı veya cansız bütün varlıklarla uyum gözetilecek. ‘Memleketişi, gönülişi diyerek, ‘Gönül Belediyeciliği’ ile milletimizin hizmetine talibiz” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'da dereye düşen çocuk boğuldu
Şanlıurfa'da dereye düşen çocuk boğuldu
Türkmenler derneğinden öğrencilere iftar
Türkmenler derneğinden öğrencilere iftar