Şanlıurfa Piazza’da “dev indirimli” depo günleri başladı
  • Reklam

Şanlıurfa Piazza’da “dev indirimli” depo günleri başladı

Ulusal ve uluslararası seçkin markaların katıldığı indirim günlerinde, normal sezon indirimlerinin yanı sıra ekstra avantajlar sunuluyor.

03 Mart 2019 - 14:30

Şanlıurfalılar, Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde başlayan “Dev indirimli" depo günlerinin ekstra avantajlarından yararlanmaya başladı. 

Depo İndirim Günleri,  gelecek Kış sezonunun hazırlıklarını yapmak isteyen ya da ihtiyaçlarını avantajlı fiyatlarla gidermek isteyen ziyaretçilerin ilk günden yoğun ilgisini gördü.

Ulusal ve uluslararası seçkin markaların normal sezon ve mevsim sonu kampanyalarının yanı sıra yüzde 70’e varan avantajlar sunduğu Depo Günleri, alışverişi adeta şenliğe dönüştürüyor.

Avva, Dagi, Armine, Çetinkaya, Süvari, Greyder, Accort, Lufian, Kemal Tanca ve In Street gibi seçkin markalar katıldığı Depo İndirim Günleri, 10 Mart Pazar gününe kadar devam edecek.

Şanlıurfalılar, kentin en büyük AVM’si Piazza’nın 1’nci katındaki indirim günlerinde, erkek, kadın ve çocuk giyimden ev gereçlerine kadar tüm ihtiyaçlarını avantajlı fiyatlarla satın alabiliyorlar.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Daum sendromlu sporcuya doğum günü süprizi
Daum sendromlu sporcuya doğum günü süprizi
Bem-Bir-Sen üyelelerine yüzde 10 indirim
Bem-Bir-Sen üyelelerine yüzde 10 indirim