Şanlıurfa’ya inovasyon merkezleri kuracağız.
  • Reklam

Şanlıurfa’ya inovasyon merkezleri kuracağız.

Beyazgül, bugünkü gençlik ileri teknolojiyi ve inovasyonu kullanmadığı takdirde bilindiği inovasyon bir fikrin bir düşüncenin icada dönüştürülmesidir.bu yapılmadığı takdirde gelişimimiz sağlayamayız.

12 Şubat 2019 - 18:02

Duru TV’de Seçime doğru Proğramına katılan ve Şanılurfa Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Kamil Güler’in sorularını cevaplayan AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av.Zeynel Abidin Beyazgül ,Şanlıurfa’ya uçak seferlerinin artırılması için girişimlerde bulunduğu, istihdamın artırılması için çalışmalar yapacağını ve gençlerle oturup konuşup taleplerine göre çalışmalar yapılacağını ve inovasyon merkezleri kurulacağını belirtti.

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av.Zeynel Abidin Beyazgül ,her hangi bir gencimizin bir yerde kabiliyeti varsa ,talebi varsa , isteği varsa geliştirmesi lazım. GAP Vadisi kuruluyor.çok büyük bir alan.gençlerimizle burada oturup konuşacağız. GAP vadisinden ne istiyorsunuz.efendim voleybol oynayacağız.Başka basketbol oynayacağımız alanlar olsun.eski oyunları seviyorum.. Çelik çomak oynamak istiyorum.tamam.gençlerle ilgili hobileri  ve sosyal istekleri talepleri kendilerinden alınacak.gençlerin daha mutlu bir yaşam için yapılması gereken her şeyi yapacağız.bunun üstünde ileri teknoloji ve inovasyon merkezleri kuracağız.çünkü bugünkü gençlik ileri teknolojiyi  ve inovasyonu kullanmadığı takdirde bilindiği inovasyon bir fikrin bir düşüncenin icada dönüştürülmesidir.bu yapılmadığı takdirde gelişimimiz sağlayamayız.dijital teknoloji konusunda da ileri dijital teknoloji merkezi kurmadığımız zaman gençlerimiz mevcut dijital teknolojiden koptuğu zaman çağın gerisine düşerler.bu merkezleri de kuracağız inşallah dedi.

İnovasyon  nedir? ; En basit tanımıyla inovasyon, farklı, değişik, yeni fikirler geliştirmek ve bunları uygulamaktır. Bu fikirler, daha önce çözülmemiş sorunları çözmek veya daha önce karşılanmayan ihtiyaçlara cevap vermek amacıyla geliştirilebilir. Ya da zaten var olan pek çok ürün ve hizmeti daha güzel, daha kullanışlı, daha çok insanın işine yarayacak hale getirmeyi amaçlayabilir. Bu fikirlerin hayata geçirilmesi ve ortaya ürün, hizmet veya iş yapış yöntemlerinin çıkarılmasıyla ve ardından bu ürün ve hizmetlerin satılmaya veya iş yapış yöntemlerinin uygulanmaya başlanmasıyla inovasyon yapılmış olur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gözlek mahallesinde taziye evi çevre düzenlemesi
Gözlek mahallesinde taziye evi çevre düzenlemesi
Aksak'tan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Mesajı
Aksak'tan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Mesajı