Şanlıurfalılar harcadıkça kazanacak
  • Reklam

Şanlıurfalılar harcadıkça kazanacak

Ulusal ve uluslararası seçkin marka karmasıyla, herkesin aradığı herşeyi bulabildiği Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Şanlıurfalıları bu kez harcadıkça kazandıracak.

13 Ocak 2019 - 12:59

Hesaplı alışveriş imkanlarını kampanyalarla daha cazip hale getiren Piazza, ziyaretçilerine yeni bir avantaj daha sunuyor. 14 Ocak Pazartesi günü başlayıp 3 Şubat Pazar gününe kadar devam edecek kampanyaya katılanlar para yüklü Paramcart Classic  sahibi olacaklar.

Kampanya, Şanlıurfa Piazza’daki mağazalardan yapılan alışverişler için geçerli olacak. Hafta içi günlerde yapılan 200 TL’lik alışverişe 1 adet içinde 20 TL yüklü, 300 TL’lik alışverişe 1 adet içinde 30 TL yüklü, ve hafta sonu 400 TL’lik alışverişe bir adet içinde 40 TL yüklü  Paramcart Classic  verilecek. Kampanya ilk 3000 kişi ile sınırlı olacak. 

Kampanyaya, Piazza Club kartı bulunan tüm ziyaretçiler katılabilecek. Ücretsiz bir üyelik sistemi olan Piaazza Club kartı olmayanlar ise danışma birimine başvurup, sadece bir form doldurarak bu kartı anında alabilecekler.

Kampanya kapsamında, Paramcart Classic Kartlarda yüklü paralar ise sadece Piazza AVM’den yapılan alışverişlerde kullanılabilecek. Hediye paralar ise 28 Şubat 2019 tarihine kadar kullanılabilecek.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bireysel silahlanmaya hayır
Bireysel silahlanmaya hayır
Hilvan'da yıl sonu sergisi düzenlendi
Hilvan'da yıl sonu sergisi düzenlendi