Şanlıurfaspor’da 3.Yetim dönemi

Şanlıurfaspor'da 3.Yetim dönemi

Şanılurfaspor olağanüstü genel kurul toplantısında tek liste ile gidilen kongrede mevcut Başkan Emin Yetim Başkanlığında liste seçildi.

29 Ekim 2018 - 16:21 - Güncelleme: 29 Ekim 2018 - 18:56

Yönetim Kurulu başkanlığına Emin Yetim seçildi.Şanlıurfaspor yönetim Kurulu üyeliklerine, Ahmet Ekinci, Reşit Yıldız, Mahmut Mankal, Mehmet Kolbudak, Kadir Kılıçoğlu,Mithat Şaka, Bişar Tosun,Mehmet Yılmaz,Ali Şengül, Reşat Özmen,Mehmet özbayram,Cengiz Altun,Yunus Emre Aksu,Fikret Fidan,Reşit Karakaş,İ.Halil Haktankaçmaz,Cihan Canbeyli,Abdullah Kaplan,Hüseyin önkol ve Murat işmail Şahin seçildi.

Denetleme Kurulu üyeliklerine ise Sami öğe, Ömer Güneş ve Abdulkerim Dörtkardeş seçildi.Disiplin Kurulu üyeliklerine İsmail Kızılelma,Mehmet karademir ve Hüseyin güzeloğlu seçildi.Sicil kurulu üyeliklerine Hüseyin leblebicioğlu,M.Hakkı Karadağ ve M.Reşit kızılkaya seçildi.ASKF delegeliklerine Ahmet Ekinci, Mehmet kolbudak ve Mehmet Büyükfırat seçildi.

Şanlıurfaspor’un 40 milyon lira civarında borcu bulunuyor. Yönetimde bazı değişiklikler oldu. Yönetime yeni girenlerin maddi katkı ve destek vermeleri bekleniyor.

 

2018/10/2018-10-29-18-56-29.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vatandaşlar, tarihi mekanlara akın etti
Vatandaşlar, tarihi mekanlara akın etti
Şanlıurfa’da seçim startı verildi
Şanlıurfa’da seçim startı verildi