Sözen’den Güler’e ziyaret
  • Reklam

Sözen’den Güler’e ziyaret

Şanlıurfa Kent Konseyi Başkanı Erkan Sözen ve Başkan Yardımcısı Gürkan Billurcu Şanlıurfa Gazeteciler Derneğini ziyaret etti.

17 Nisan 2018 - 16:32

Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Mehmet Kamil Güler ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Kent Konseyi kısa bir süre oluştu. Kurumlaşıyor. Televizyon ve Gazete sahiplerinin katılımı ile bir çalıştay yapıldı. Bu çalıştay’da elde edilen bilgilerin ilgili kurum ve kuruluşlara rapor haline verilmesi çok önemli. Her sektörde yapılan toplantılarda kentin sorunları ve çözümü gerekli öncelikleri belirleniyor. Çalışmalarında başarılar diliyorum. Dedi.

Şanlıurfa Kent Konseyi Başkanı Erkan Sözen ise Şanlıurfa Gazeteciler Derneğini Başkan Yardımcımız Gürkan Billurcu ile ziyaret ettik.  Şanlıurfa gazete sahipleri ve Televizyon sahipleri ile önümüzdeki günlerde tekrar bir araya geleceklerini belirterek Kent Konseyinin  yaptığı çalışmaları Şanlıurfa Büyükşehir belediye Başkanlığına sunulduğunu ve Basın kuruluşları ile paylaşıldığını belirtti. Yeni  jeotermal alanlarının değerlendirilmesi ile kentin sıcak su ihtiyacı ve sağlık alanında da önemli tesislerin yapılabileceğini belirten Sözen;  Şanlıurfa Kent Konseyi Tarım ve Hayvancılık Çalışma Grubu " Toprak Koruma Ve Arazi Kullanım Kanununun Şanlıurfa’da Uygulanması" ile ilgili çalışmasını tamamlayarak kamuoyuna sunduğunu belirti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Suriyeli işadamlarının yatırım düşüncesi
Suriyeli işadamlarının yatırım düşüncesi
Prof. Dr. Uğur Erdem IŞIKAN vefat etti
Prof. Dr. Uğur Erdem IŞIKAN vefat etti