STK, banka ve iş dünyası temsilcileri bir araya geldi
  • Reklam

STK, banka ve iş dünyası temsilcileri bir araya geldi

Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, Ziraat Bankası Genel Müdür Yardımcısı Alpaslan Çakar ve beraberlerindeki heyet, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) ev sahipliğinde gerçekleştirilen ‘İşDünyası’nın Finansmana Erişimi ile ilgiliİstişare Toplantısı’nda”Şanlıurfa iş dünyası temsilcileriyle bir araya geldi.

29 Mart 2019 - 14:37

Gerçekleştirilen toplantıya; Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Şanlıurfa Eski Milletvekilleri Mahmut Kaçar, Mehmet Akyürek, ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Meclis Başkanı Ahmet Altun, Şanlıurfa Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya, Meclis Başkanı İsa Kızıldemir, Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu MÜSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Mahmut Saatçi, ASKON Şanlıurfa Şube Başkanı Orhan Şahin, ŞUTSO Meclis Üyeleri ile iş dünyası temsilcileri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını, ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek gerçekleştirdi. Başkan Peltek’in konuşmasının ardından Şanlıurfa Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya, Şanlıurfa Eski Milletvekili Mahmut Kaçar, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi toplantıyla ilgili düşüncelerini aktardıkları birer konuşma gerçekleştirdi.

Konuşmaların akabinde Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan ve Ziraat Bankası Genel Müdür Yardımcısı Alpaslan Çakar, bankalarının finansman kullanımında kredi oranı ve teminat beklentileri ile ilgili detay bilgiler paylaştıkları birer sunum gerçekleştirdi. Sunumların sonrasında soru ve cevap bölümüne geçildi. Osman Arslan ve Alpaslan Çakar, iş dünyası temsilcilerinin sorularını cevapladı.

Toplantı, Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan ve Ziraat Bankası Genel Müdür Yardımcısı Alpaslan Çakar’ın iş dünyası temsilcileriyle birebir görüşme yapmak üzere salondan ayrılmasının ardından sona erdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfaspor eski başkanından 22 milyonluk bağış sözü
Şanlıurfaspor eski başkanından 22 milyonluk bağış sözü
Suriyeli Zerife yürüyeceği günün hayalini kuruyor
Suriyeli Zerife yürüyeceği günün hayalini kuruyor