Tuğgeneral Kılınç’tan Büyükelçi Önen’e ziyaret
  • Reklam

Tuğgeneral Kılınç’tan Büyükelçi Önen’e ziyaret

Türkiye’nin Çin Halk Cumhuriyeti (ÇHC) Pekin Büyükelçisi Şanlıurfalı hemşerimiz Abdulkadir Emin Önen’e ziyaretler sürüyor.

25 Ekim 2018 - 18:28

ÇHC Pekin Büyükelçimiz A. Emin Önen, uluslararası üst düzey bir Savunma ve Güvenlik Diyalogu Platformu olan 8. Pekin Xiangshan Forumu’na katılmak için Pekin’de bulunan Tuğgeneral Sebahattin Kılınç’ı Büyükelçilik konutunda kabul ederek temasları hakkında bilgi aldı.

Bilindiği gibi; 8. Pekin Xiangshan Forumu, Pekin Uluslararası Kongre Merkezinde 24-26 Ekim 2018'de gerçekleştirilecek.

3 gün sürecek Formda, Çin Askeri Bilimler Derneği (CAMS) ve Uluslararası Uluslararası Stratejik Araştırmalar Enstitüsü (CIISS) “Eşitlik, Karşılıklı Güven ve Kazan-Kazan İşbirliği Konusunda Yeni Bir Güvenlik Ortaklığı Oluşturma”, “Uluslararası Güvenlik Yönetişimine Yeni Yaklaşımlar ve Yeni Yaklaşımlar”, “Terörizm Tehditleri ve Önlemleri”, “Gerçeklik”, “Deniz Güvenlik İşbirliği Vizyonu” ve “BM Barış Gücünün Zorlukları ve İşbirliği” konularını görüştüler.

EGE İHRACATÇI BİRLİKLERİ VE İZFAŞ YETKİLİLERİNDEN ÖNEN’E ZİYARET

Büyükelçi A. Emin Önen, Ege İhracatçı Birlikleri ve İzfaş yetkililerini de Büyükelçilik konutunda kabul ederek, Çin'deki fuarlarda Türkiye'nin temsilinin artırılması konusunda görüşmelerde bulundu. Büyükelçi Önen, Çin'de ihracatçılarımıza her türlü desteği verdiklerini söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Suriyeli işadamlarının yatırım düşüncesi
Suriyeli işadamlarının yatırım düşüncesi
Prof. Dr. Uğur Erdem IŞIKAN vefat etti
Prof. Dr. Uğur Erdem IŞIKAN vefat etti