Urfalı lider olmayı, baş olmayı, yönetmeyi çok seviyor.
  • Reklam

Urfalı lider olmayı, baş olmayı, yönetmeyi çok seviyor.

Şanlıurfalı yazar Kurtoğlu, yüzlerce dernek kurulmuş. Üyeler bir elin parmakları kadar var yok! Ne önemi var! Önemli olan başkanın olmasıdır.

06 Aralık 2018 - 17:34

Kurtoğlu,sosyal medyadan yaptığı açıklamada;  Milletvekili aday adayı müracaatında, Belediye başkanlığı aday adaylığında, hatta Harran üniversitesi rektör adaylığında dahi yüzlerce başvuru... 
Bu bir travma, bu bir kompleksin dışavurumu. Bu belki ağalığa özentinin, belki yıllarca ezilmışliğin bir sonucu. Belki sınıf atlamanın bir yolu. Belki de cehaletin bir göstergesi. Artık neye yorarsanız yorunuz. İlmin ve tefekkürun olmadığı yerde yöneticilik cazip hale gelir. Cahil yönetici olmak için can atarken, İlim adamı iktadara mesafeli durur. Ebu Hanife örneğinde olduğu gibi. Şehrin idaresine bu denli talipli olmasına karşın kötü yönetilmesi ve iyi bir şehirciligin olmayışı ayrıca araştırılmaya değer bir konudur.İnşallah bu dönem liyakatli adaylar tercih edilir..Şehre hizmet etmenin siyaset dışında birçok yolu vardır. Bu yollar herkese açıktır.Yeterki samimi olalım.dedi.

2018/12/2018-12-06-17-45-46.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Minibüsün çarptığı genç ağır yaralandı
Minibüsün çarptığı genç ağır yaralandı
Döşemealtı’ndan Suruç’a yardım eli
Döşemealtı’ndan Suruç’a yardım eli