Urmak, AK Parti Haliliye teşkilatını ziyaret etti
  • Reklam

Urmak, AK Parti Haliliye teşkilatını ziyaret etti

Urmak, Sadece Haliliye’nin değil, Şanlıurfa’mızın her karışını kendisine dert edinen Sivil Toplum Kuruluşlarımızın değerli Başkanları ve Üyelerinden, Değerli Basın mensuplarımızdan, değerli Muhtarlarımızdan destek bekliyorum.

17 Kasım 2018 - 18:13 - Güncelleme: 17 Kasım 2018 - 18:37

Eski Belsan Genel Müdürü ve Haliliye Belediye Başkan aday adayı Nusret Urmak yaptığı açıklamada ; Teşkilatta görev alan arkadaşlarımız çok önemli görevler icra ediyorlar. Halkımız ile kurumlar arasında köprü oluyorlar. Bunların yaparken işlerinden hayatlarından zamanlarından fedakarlık yapıyorlar. Bu çatı altından hizmetlerimiz görevlerimiz oldu ve bunu iyi bilenlerden biriyim. Bu anlamda Teşkilat Başkanlarımıza ve Üyelerine şükranlarımı sunarım. Belediye hizmetleri zor görevlerdir ve bunun bilincindeyim; iyi bir ekip kurarak zaman insan ve yatırım kaynaklarını yerinde ve önceliğine göre kullanarak Haliliye İlçemize ve hemşerilerimize hizmet istiyorum. İşleyişin en önemli kavramı birliktir, birlikte dayanışma içinde çalışmaktır. Uzlaşmacı, disiplinli sorumluluk bilinciyle çok çalışarak Büyükşehir Belediye Başkanı, İlçe Belediye Başkanları, Teşkilatlarımız, Sivil Toplum Kuruluşları ve Halkımızla birlikte dayanışma içerisinde olacağız ve birlikte başaracağız.Bu vesileyle öncelikle hizmetine talip olduğumuz halkımızdan, İl Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerinden, Milletvekillerimizden, İlçe Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerinden, İl Kadın Kolları Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerinden, İlçe Kadın Kolları Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerinden, İl Gençlik Kolları Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerinden, İlçe Gençlik Kolları Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerinden ve Mahalle temsilcilerimizden dua destek bekliyorum. Sadece Haliliye’nin değil, Şanlıurfa’mızın her karışını kendisine dert edinen Sivil Toplum Kuruluşlarımızın değerli Başkanları ve Üyelerinden, Değerli Basın mensuplarımızdan,  değerli Muhtarlarımızdan destek bekliyorum.

Urmak, Hizmet için yola çıkmış bütün Aday Adayı Arkadaşlarımıza başarılar dilerim. Bu sürecin Ülkemiz Memleketimiz ve Milletimiz için hayırlara vesile olması dilerim.dedi.

2018/11/2018-11-17-18-14-43.jpg
2018/11/2018-11-17-18-14-35.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Göçerlerin ramazanda günler süren zorlu yolculuğu
Göçerlerin ramazanda günler süren zorlu yolculuğu
Siverekli öğrencilerden Nijer’e su kuyusu
Siverekli öğrencilerden Nijer’e su kuyusu