Valilikte birileri ismimi çiziyor (Video)

Valilikte birileri ismimi çiziyor (Video)

Şanlıurfa Manifaturacılar ve Tuhafiyeciler Odası Başkanı Halil Beyaz ; Duru TV’de katıldığı “Urfa’da Gündem” programında Valilik tarafından kendisinin programlara davet edilmediğini iddia etti.

13 Ağustos 2017 - 18:03 - Güncelleme: 13 Ağustos 2017 - 19:23

Beyaz; Şanlıurfa’daki Sivil toplum örgütlerinin bu işi urfa tabiri ile sulandırarak yapmaları urfa’da şimdi sorsanız. Derneklerle beraber bin 500’ün üzerinde Sivil toplum örgütü var.Türkiye’nin kaç ilinde  bin 500 tane var. Kurulan Sivil toplum örgütü 2012 ile 2017 yılları arasında kurulanlardır. Niye, Şanlıurfa’nın siyasi genetiği bozuldu. Biz herkesi seviyoruz.Ben Urfa’da 40 yıllık bir odayım. Ben Şanlıurfa valiliğinin STK toplantılarına hiç birine davet edilmemişim. Niye biliyormusunuz. Mesela örnek Valilikte X bir adam beni sevmiyor. İbrahim Halil Beyaz ismini oradan çiziyor. Ben bir kurumun isminin vermeyeyim. 4 defa oraya gidip ismimi yazdırıyor. Telefonumu yazdırıyorum. Emin olun bana mesaj gelmiyor. Biz bu ince hesapların içine girirsek Şanılurfa’nın STK örgütünü siyasi arenada kullanamayız. Yoksa bizim Şanlıurfa’nın deneyimli STK temsilcileri olarak Ankara’da , İstanbul’da da STK’larla yarışacak alt yapımız var. dedi.

Şanlıurfa Manifaturacılar ve Tuhafiyeciler Odası Başkanı Halil Beyaz, Dr.Ahmet Eşref Fakıbaba döneminde Belediye Meclis üyeliği yapıyordu.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kırsal yollar karayolları standarlarına getiriliyor
Kırsal yollar karayolları standarlarına getiriliyor
Demirkol, sınavlara hazırlanan gençleri ziyaret etti
Demirkol, sınavlara hazırlanan gençleri ziyaret etti