Viranşehir Belediyesi öğrencilere kapısını açtı
  • Reklam

Viranşehir Belediyesi öğrencilere kapısını açtı

Evde çalışma imkanı bulamayan yüzlerce öğrenci sınavlara hazırlanmak için Viranşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi Kütüphanesine gelerek buranın zengin bilgi kaynaklarından faydalanmaya devam ediyor.

30 Ekim 2018 - 16:13

Oluşturulan nezih ortam ile Ortaokul, Lise ve Üniversite'ye hazırlanan Öğrenciler burada hem ücretsiz çay keyfi yapıyor, hem de nezih ortamda sakin bir şekilde ders çalışıp kendi gelecekleri için hazırlık yapıyor.

Konu ile ilgili olarak oluşturulan hizmetten faydalandığını belirten Selman Karakış isimli Öğrenci, " İmkânlarımız özel kurslara yâda özel öğretmen tutmaya elverişli değil ve evde ders çalışma imkânımız bulunmuyor. Bu nedenle Viranşehir Belediyesi'nin bizler için tahsis ettiği Kütüphaneye gelerek derslerimize çalışıyoruz. Bu güzel ortamı bizlere hazırlayan Viranşehir Belediyesi'ne teşekkür ediyorum ." dedi.

Mine Koşar isimli bir Öğrenci de , "Viranşehir Belediyesi bizlere çok güzel bir ortam hazırlamış. Burada Arkadaşlarla birlikte Hoşça vakit geçirip güzelce sınavlarımıza hazırlanıyoruz. Viranşehir Belediyesi'ne çok teşekkür ediyoruz. Allah razı olsun.” dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Milli Eğitim Müdürü Yapıcıer göreve başladı.
Milli Eğitim Müdürü Yapıcıer göreve başladı.
Vatandaşlar MHP’ye sorunlarını ilettiler
Vatandaşlar MHP’ye sorunlarını ilettiler