Yavuz, şehit kardeşinin düğün törenine katıldı
  • Reklam

Yavuz, şehit kardeşinin düğün törenine katıldı

Şanlıurfa Şehit Aileler Dernek Başkanı Mehmet Yavuz, şehit kardeşinin düğün törenine katıldı

25 Mart 2019 - 15:58

Şanlıurfa Şehit Aileler Dernek Başkanı Mehmet Yavuz Bitlis’in Hizan İlçesi'nde PKK’lı teröristlerce yola döşenen el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit düşen Jandarma Uzman Onbaşı Halil Ateş ‘in kardeşi Emrah Ateş ile hayatını birleştirdiği Eylem Ateş’in düğün törenlerine katıldı.
Suruç’ta özel bir düğün Salonda düzenlenen düğün törenine Şanlıurfa Şehit Aileler Dernek Başkanı Mehmet Yavuz yanı sıra Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hasan Bilici Şehit Gazi Birlik Sen Şanlıurfa İl Başkanı Müslüm Demir, Suruç SHM Müdürü Müslüm Yüzgül, Şehit Aileler Derneği Birecik Temsilcisi Abdullah Uçar, genç çiftin aileleri ve yakınları, çeşitli kamu ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı. Mevlid okunduktan sonra Şehitlerin ruhlarına dualar okundu.
Şehit Jandarma Uzman Onbaşı Halil Ateş‘in kardeşi Emrah Ateş’in buruk düğün sevincine ortak olan Başkan Yavuz, şehitlere bir kez daha Allah’tan rahmet diledi ve şehit ailelerine devlet ve millet olarak daima sahip çıkılacağını vurguladı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ŞUPKU, sosyal farkındalık etkinliği düzenleyecek
ŞUPKU, sosyal farkındalık etkinliği düzenleyecek
Maşuk’a 24 saat kesintisiz su verilecek
Maşuk’a 24 saat kesintisiz su verilecek