Yetim’den ‘Kadınlar Günü’ mesajı

Yetim’den ‘Kadınlar Günü’ mesajı

Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Emin Yetim, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Kadınların bu önemli gününü kutlayan Yetim, kadınlara yönelik şiddetin de son bulmasını temenni etti.

08 Mart 2018 - 14:25

Yetim, mesajında, kadınların; bizlerin en iyi şekilde yetişmesini sağlayan, gelecek nesillerin mimarları olduğunu belirterek, şunları kaydetti;

“Toplumsal yaşamın her kademesinde ve her zaman önemli roller üstlenen kadınlarımız, üstün fedakârlık duygusu içinde yaptıkları çalışmalarla, ülkenin her açıdan kalkınmasında büyük bir payın sahibi olmuşlardır. Toplumun her kesiminde yer alan başarı gösteren kadınlarımızı takdir ediyorum. Özellikle ülkemizde son yıllarda kadına yönelik şiddetteki dikkat çeken artış toplumun her kesimini rahatsız etmektedir. Bizleri dünyaya getiren, büyüten, bizlere kişilik ve şahsiyet kazandıran kadınlara yönelik bu tutumun son bulmasını için dua ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle başta Şanlıurfalı kadınlar olmak üzere tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyorum.” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Eyyüpoğlu: Çiftçimiz böyle bir maliyeti kaldıramaz
Eyyüpoğlu: Çiftçimiz böyle bir maliyeti kaldıramaz
5 yaşındaki çocuk istediği ayakkabıya da kavuştu
5 yaşındaki çocuk istediği ayakkabıya da kavuştu