Reklam

Ak Parti teşkilat içi istişare toplantısında buluştu

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı, MKYK üyeleri, Milletvekilleri, Belediye Başkanları ve Belediye Başkan adayları ile il ve ilçe teşkilatı Yönetim Kurulu üyeleri, partililerin de katılımıyla GAPTEM toplantı salonunda 31 Mart Yerel Seçimleri ile ilgili istişare toplantısı düzenledi.

Ak Parti teşkilat içi istişare toplantısında buluştu

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı, MKYK üyeleri, Milletvekilleri, Belediye Başkanları ve Belediye Başkan adayları ile il ve ilçe teşkilatı Yönetim Kurulu üyeleri, partililerin de katılımıyla GAPTEM toplantı salonunda 31 Mart Yerel Seçimleri ile ilgili istişare toplantısı düzenledi.

Ak Parti teşkilat içi istişare toplantısında buluştu
03 Mart 2019 - 15:26

Toplantıya; AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat, TBMM İdare Amiri AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç.Dr. Halil Özcan, AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Ecz. Zemzem Gülender Açanal, Mehmet Ali Cevheri, İl Başkanı Bahattin Yıldız, İlçe Teşkilat Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti İl Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Av. Bekir Kan, Haliliye Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, Eyyübiye Belediye Başkan adayı Mehmet Kuş, Karaköprü Belediye Başkan adayı Metin Baydilli, Akçakale Belediye Başkan adayı Mehmet Yalçınkaya, Birecik Belediye Başkan adayı Belediye Başkan adayı Mahmut Mirkelam, Ceylanpınar Belediye Başkan adayı Abdullah Aksak, Hilvan Belediye Başkan adayı Aslan Ali Bayık, Halfeti Belediye Başkan adayı Şeref Albayrak, Siverek Belediye Başkan adayı Şeyhmus Aydın, Suruç Belediye Başkan adayı Mustafa Yüksel, Viranşehir Belediye Başkan adayı Salih Ekinci, Bozova Belediye Başkan adayı Suphi Aksoy ile Şanlıurfa Belediye Meclis üye adayları ile katıldı.

ŞANLIURFA’MIZIN KADERİ AK PARTİMİZİN KADERİ OLMUŞTUR

AK Parti Şanlıurfa Teşkilat içi İstişare toplantısının hayırlara vesile olması dileğiyle katılan teşkilat mensuplarının tamamını selamlayarak konuşmasına başlayan İl Başkanı Bahattin Yıldız, “AK Parti kurulduğu ilk günden itibaren insanı ve insana hizmeti merkeze alan, her kademesiyle hizmeti işleyen, liderinin hizmet aşkını ülkemizin en ücra köşesine ulaştırmış, bilimi ve teknolojiyi kullanarak çağa uygun hareket eden, BEN değil BİZİ öne çıkararak model oluşturmuş bir erdemliler hareketidir. Bugün Türkiye’nin kaderi AK Partimizin kaderi olmuştur. Şanlıurfa’mızın kaderi AK Partimizin kaderi olmuştur. Yerelden merkeze AK kadrolar her zaman halk için vardır. 17 yıldır AK Partimiz milletimizin güler yüzü, gönüldaşı oldu. Hatırlayalım; dükkânını aylarca siftahsız kapatan esnaflarımızı, muayene olmak için günlerce sıra bekleyip ilaç kuyruklarda bekleyen insanlarımızı, ölüsünü morgdan alamayan vatandaşlarımızı. İş ve yolu, hizmeti, aşı, eğitimi, sağlığı, medeniyeti en ücra yerlere partimiz götürmüştür. Vatandaşımızın hayatını kolaylaştırmaya yönelik her türlü hizmeti liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan götürmüştür. Yorulduğumuzda lütfen şunu unutmayalım ki; eski Türkiye’yi, eski Şanlıurfa’yı hatırlayalım. Hizmet aşkına Belediye Başkanıyla, Belediye Meclis üyelerimizle, teşkilatlarımızla bu zor günlerde, zor zamanlarda sıkı sıkıya birbirimize bağlı olmalıyız. AK Partimiz; daima özgürlüğü, adaleti, kalkınmayı, kardeşliği vazgeçilmez değerler kabul eden bir siyasetin adıdır. Bizim demokrasi anlayışımızda vatandaşımızın mutluluğu, özgürlüğü, huzuru, refahı en büyük değer kaynağımızdır. 17 yıldır milletimiz, ülkemizin kaderini AK Partimize teslim etti. 17 yılımızı dolu dolu geçirdik. Hem güveni, hem istikrarı, hem huzuru sağlayarak başarıyı elde ettik.Dağ gibi sorunları dağ gibi hizmetlere dönüştürdük. Bu davanın bir neferi olmak için illaki İl Başkanlığı, Milletvekilliği, Belediye Başkanlığının hiçbir önemi yok. Burada önemli olan; hiçbir bağı olmadan gönül bağı ile göreve talib olmaktır. Bizler her sabah dualarının başında hakkın ve halkın rızalarını koyanların partisiyiz. Fakir fukaranın ümidiyiz. Biz meydanlara inerken, ‘Bu şarkı burada bitmez’ diyen Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşıyız. Allah’ımıza şükürler olsun ki, bu kutlu davada liderimizin yanında Rabbim bizlere rol arkadaşlığı nasib etti. Bizim bir davamız ve bir yürüyüşümüz, bir sevdamız var. Dolayısıyla bu harekete her zaman omurgalı, her zaman sağlam bir duruş yaraşır. Bize ilim ve irfanı, azgınla yüreği, inançla eylemi buluşturmuş bir dava adamının şuuru yaraşır” dedi.

TEVAZUYU ELDEN BIRAKMAYACAĞIZ

AK Başkan Yıldız, önlerinde çok önemli 31 Mart Yerel seçimleri olduğunu hatırlatarak, “31 Mart’a kadar gece gündüz demeden herkes kendi alanında, kendi hitab ettiği bölgesinde, kendi çevresinde canla başla, sıcak soğuk demeden, saat mevhumu gözetmeksizin çalışmalarına devam etmeli, çalışmalıdır. Halkımız da biliyor ki; en iyi hizmeti, en fazla hizmeti yine AK kadrolar yapacaktır. Bu minvalde taşın altına selimizi değil, gövdemizi koyacağız. Sadece gündüzümüzden değil, gecemizden de vaz geçeceğiz. Sıktığımız her eli samimiyetle, vatandaşlarımıza karşı Seçim Manifestomuzda da belirtildiği gibi tevazuyu elden bırakmayacağız” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum