Amacımız vatandaşı memnun etmek

Özen, , biz burada sadece vatandaşlarımızı bir ev sahibi etmek, bir mal sahibi etmek düşüncesindeyiz bu yüzden iki tarafı da asla kayırmayız.

Amacımız vatandaşı memnun etmek

Özen, , biz burada sadece vatandaşlarımızı bir ev sahibi etmek, bir mal sahibi etmek düşüncesindeyiz bu yüzden iki tarafı da asla kayırmayız.

Amacımız vatandaşı memnun etmek
30 Kasım 2018 - 17:37

Özen Emlak  Danışmanlığı sahibi  Mehmet ÖZEN Şanlıurfa Gazetesine yaptığı açıklamada;  daha önceden müteahhit işiyle uğraşıyordum daha sonra emlak sektörüne girdim. Tabi emlak sektörüne girdiğim için ve bizim bir kariyerimiz, çevremiz olduğu için genelde halkımız bizden başkasıyla alışveriş yapmazlar. Biz çarşı esnafı olarak herkes gelip bize danışır emlak danışmanlığı olarak, benim emlak sektöründe 11 yıllık geçmişim var. şu anda emlak sektörü tabi biraz durgunluk yaşanıyor, bankaların faizlerinin yüksek olması bize ister istemez etki yapıyor fakat normal de halkımız bizim samimiyetimize güvendikleri için gelip bize danışırlar ve biz de elimizden gelen bütün kolaylıkları halkımıza sağlarız. Bizim kuruluş amacımız öncelikli olarak vatandaşlarımıza yardımcı olmak, biz de her türlü ev, bağ, bahçe, fıstıklıklar bizde çoktur. Bizim yanımıza gelen kardeşlerimiz bizimle alışveriş yaptıktan sonra bizden memnun kalırlar ve aynı zamanda bizi de tercih ederler. Bizim amacımız para kazanmak değil vatandaşı memnun etmek, zaten elimizden geleni asla eksik etmeyiz hatta bizimle alışveriş eden kardeşlerimiz sonrasında çevresindekilerini de bize yönlendirirler bu da bizden memnun kalmalarının göstergesidir. Özen Emlak olarak hizmetlerimiz Örneğin bize gelen müşteri bizden ev istiyor, elimizde bulunan bütün evleri kendilerine gösteririz ve müşterilerimizin beğenmeleri bize yetiyor. Ödeme konusunda da her türlü kolaylığı biz halkımıza gösteriyoruz bu yüzden bizimle alış veriş yapanlar bize çok minnettardırlar. Bizim dükkânımıza giren bir vatandaşımız istediği her şeyi biz de bulabilir örneğin, bağ, bahçe, tarla, arsa, avlulu ev, konak türü ev, özel bir daire istiyor müşterimiz ne istiyorsa biz de mevcuttur. Biz burada terazi sınıfı görüyoruz bu yüzden asla kimseyi kayırmayız ne satanı ne de alıcıyı biz sadece ortada mekik dokuruz. Bizden alış veriş yapan insanları asla mağdur etmeyiz, bu bizim prensiplerimizden bir tanesidir. Bizimle alışveriş yapan kişiler genelde dükkândan çıktıkları zaman tekrar bize geri dönüş yapıyorlar o da nasıl bir geri dönüş? ‘’Allah sizden razı olsun bize verdiğiniz daireden biz çok memnun kaldık ve aynı zamanda verdiğiniz fiyatın üstünde satış yapabiliyoruz.’’ Şeklinde geri dönüşleri alıyoruz. Bu yüzden biz burada kimseyi kayırmayız, biz burada sadece vatandaşlarımızı bir ev sahibi etmek, bir mal sahibi etmek düşüncesindeyiz bu yüzden iki tarafı da asla kayırmayız. Biz isteriz ki, müşterilerimiz bizi burada ziyaret etsinler, amacımızı görsünler, bizim gayemiz budur, vatandaşa hizmettir. En önde tuttuğumuz düşüncemiz, haktır ve haktan da asla vazgeçmeyiz. Dedi.

 

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum