Artık Güçlü Bir Urfa Var

81 Amatör takım ve 15 bin sporcuya nakdi yardım töreninde konuşan Beazgül;spora destek vermeye devam edeceğim.hiç korkmayın güçlü bir urfa var artık.eskisi gibi değil. hem Ankara’da güçlüyüz. Hem maddi olarak güçlüyüz. hemde urfa olarak güçlüyüz.dedi

Artık Güçlü Bir Urfa Var

81 Amatör takım ve 15 bin sporcuya nakdi yardım töreninde konuşan Beazgül;spora destek vermeye devam edeceğim.hiç korkmayın güçlü bir urfa var artık.eskisi gibi değil. hem Ankara’da güçlüyüz. Hem maddi olarak güçlüyüz. hemde urfa olarak güçlüyüz.dedi

Artık Güçlü Bir Urfa Var
09 Kasım 2021 - 19:13

Şanlıurfa’da gençlerin spora teşvik edilmesi, yetenekli sporcuların alt yapısının oluşturulması ve genç yeteneklerin keşfedilip profesyonel alanda spor aktivitelerine hazırlanmaları için her zaman gençlerin yanında yer alan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi kentte faaliyet gösteren 81 Amatör takım ve 15 bin sporcuya nakdi yardımda bulundu.Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan nakdi yardım çekleri Mehmet Akif İnan Konferans salonunda düzenlenen törenle amatör kulüp yöneticileri ile sporculara verildi.
 
Mehmet Akif İnan Konferans salonunda düzenlenen törene Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, , Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Şube Başkanı Adnan Yükselir, Amatör Kulüp yöneticileri ile sporcular katıldı.

BEYAZGÜL, BİZ GELDİĞİMİZDE ŞANLIURFASPOR 3.LİGE Mİ ? BAL LİGİNE Mİ? DÜŞECEK DİYE TARTIŞILIYORDU.ŞİMDİ BİRİNCİ LİĞE NASIL ÇIKARIZ DİYE GAYRET EDİYORUZ.
 
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül spor konusunda hiçbir şeyi esirgemedik. Şanlıurfasporumuz nerede idi. geldiğimizde şanlıurfaspor kulübü 3 liğe mi yoksa bal ligine mi düşecek diye tartışılıyordu.şimdi urfaspor Allah izin verirse birinci lige nasıl çıkarırız diye gayret içersindeyiz.bakın bir sporcu dünya şampiyonu olurken  milyon dolarlarla veya milyon eurolarla olurken sizlerden çok bir farkı yok. diğer insanlardan diğer insanları farklı kılan nedir ? iki şey bana göre, birisi çalışmak .herkesten fazla çalışacağız. biliyoruz ki. Dünyadaki her genç bizim rakibimizdir.biz ondan bir dakika fazla çalırışsak o zaman onun önüne geçmiş oluruz. ikinci bilgidir.doğru bilgiye ulaşmak nasıl beselenirim. nasıl kendimi geliştiririm.kendi dalımızda başarılı olanların hayatlarını okumamız lazım. yine o konuda teknik bilgiye  onlara sahip olmamız lazım.
Ben destek vermeye devam edeceğim.hiç korkayın güçlü bir urfa var artık.eskisi gibi değil. hem Ankara’da güçlüyüz. Hem maddi olarak güçlüyüz. hemde urfa olarak güçlüyüz.dedi.
 

BEYAZGÜL SPORCULARIMIZIN İLÇEYE GİDİŞ VE GELİŞ İÇİN OTOBÜS TAHSİS EDEREK SORUNUMUZU ÇÖZDÜ
 
Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Şanlıurfa Şube Başkanı Adnan Yükselir, ise gençliğe ve spora her zaman destek veren Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e teşekkür eden Yükselir. biz geldiğimizden beri hiçbir zaman Zeynel Başkan bir dediğimizi iki etmedi.liglerimizin başlamasından dolayı ulaşım sorunumuz büyük ölçüde artacaktır. geçen hafta Zeynel başkanımızla görüşmemiz sonucu ulaşım sorunu yani sporcularımızın ilçelere gidiş geliş sorunu otobüs tahisi ile çözüldü. teşekkür ediyoruz. dedi.
 
Yapılan konuşmaların ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve katılımcılar tarafından 81 Amatör takım yöneticisi ile 15 bin sporcuya nakdi yardım çekleri verildi. Program hatıra fotoğrafının çekilmesiyle son buldu.
 
 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum