Barış Pınarı Harekatını destekliyoruz

Karadaş, Cumhurbaşkanımız ne yapıyorsa iyi yapıyor hiçbir zaman kötü yapmadı. Biz her zaman cumhurbaşkanımızı destekliyoruz. Biz her zaman yanındayız.

Barış Pınarı Harekatını destekliyoruz

Karadaş, Cumhurbaşkanımız ne yapıyorsa iyi yapıyor hiçbir zaman kötü yapmadı. Biz her zaman cumhurbaşkanımızı destekliyoruz. Biz her zaman yanındayız.

Barış Pınarı Harekatını destekliyoruz
18 Ekim 2019 - 15:12
Reklam

 özel haber
Şanlıurfa taksiciler dernek başkanı Hasan Karataş Şanlıurfa Gazetesine yaptığı açıklamada ;  Biz cumhurbaşkanımızın her zaman yanındayız biz Şanlıurfa olarak değil tüm Türkiye olarak zaten destek veriyoruz. Biz emir edildiği zaman bizde vatandaş olarak her zaman gitmeye hazırız. Askerimiz şuanda orada askerimizin ayağı taşa değmesin, askerimiz gerçekten dünyada her zaman güzel işler gösteriyorlar. Daha öncede Suriye girdik hiçbir zaman Türkiye halkı cumhurbaşkanımızdan Allah razı olsun demiştir. Cumhurbaşkanımız ne yapıyorsa iyi yapıyor hiçbir zaman kötü yapmadı. Biz her zaman cumhurbaşkanımızı destekliyoruz. Biz her zaman yanındayız. Suriye ye girmesi güzel oldu iyi oldu neden iyi oldu eğer biz girmeseydik yirmi sene on sene oradan Türkiye’ye girerlerdi. Dış güçlerden veya başkası girerdi. Cumhurbaşkanım güzel bir şey yaptı. Allah cumhurbaşkanımızdan razı olsun, tutuğunu altın etsin güzel bir şey yaptı.
Erdoğan PKK ve Amerika’nın oyunlarını bozdu
Karataş, Zaten cumhurbaşkanımızın Suriye ye asker göndereceğine inanmıyorlardı. Neden inanmıyorlardı, belki gönderemez, dış güçler orada birlik beraberliğini koruyacaktı. Türkiye’ye girmeye hazır olacaklardı. Gerçekten sayın cumhurbaşkanım güzel bir şey yaptı orada çapulsuz PKK ve Amerika’nın oyunlarını bozdu. Çok güzel bir şey yaptı. Dünyada gerçekten bizim askerimiz gibi asker yoktur ve bizim halkımız gibi halk yoktur. Sayın cumhurbaşkanın nasıl girelim dediği zaman halkımıza söylese halkımız gerçekten canı gönülden ve çocuğu ile birlikte girebilir. Dünyada böyle bir halk yoktur. Bu yüzden sayın cumhurbaşkanımız her zaman yanındayız. Allah razı olsun teşekkür ederim.
Cumhurbaşkanı görev verdi bakın şimdi o yara kapanacak.
Karadaş, Ben çağırsalar askere Giderim ne demek ben çocuklarımı da alırım seve seve giderim ve hiç arakama bakmadan giderim. Eğer biz  oraya girmediğimiz zaman  on yıl ,yirmi yıl sonra onlar buraya girdiği zaman nasıl Suriyelilerin  çoluk çocukları perişan olduysa  aynısı bizim başımıza gelecek  bunların olmamasını kim ister  Türkiye’de bir Müslüman olarak cumhur başkanı rahatını bozmaya da bilirdi  oraya girmeyelim boş ver de diyebilirdi. Eğer deseydi yirmi yıl sonra asıl yaramız o zaman açılırdı. Şimdi yaramız ufak eğer girmeseydi o zaman yaramız daha da büyük olacak. Cumhurbaşkanı görev verdi bakın şimdi o yara kapanacak.
 Urfa halkı gerçekten duyarlıdır
Karadaş, Gerçekten yok sayın cumhurbaşkanım Müslüman bir adam tamam herkes Müslüman olabilir fakat müslümanın yanında olması gerekiyor. Diğerleri Müslümanların yanında olmuyorlar. Dış güçlerden dolayı Müslümanların yanında olmuyorlar. Sayın cumhurbaşkanımın yanda olduğu gibi onların cumhurbaşkanımıza sarılıp ellerini öpmeleri gerekiyor. Gerçekten hangi parti olursa olsun hangisi bu kadar mücadele verdi. Diğer partilere gelince cumhurbaşkanının yerinde olsalardı kalsın derlerdi bu seferde sonumuz olurdu. Diyorlar ya filimin sonu önemli bizimde sonumuz önemli şimdi ne olursa olsun, başımıza ne gelirse gelsin bizim oraya girmemiz gerekiyor. Bakın şimdi askerimiz orada eğer bugün ya da bir ay sonra çıksa orayı bitirir çıkar fakat yirmi yıl sonra sonumuzun ne olacağını Allah bilir. Bundan dolayı cumhurbaşkanımız ne yapıyorsa iyi yapıyor hiçbir zaman kötü bir şey yapmıyor. Neden Şanlıurfa’da ak parti alıyor. Eskiden Urfa’ya geldikleri zaman hacılar geldiği zaman Urfa’ya uğramadan gitmezlerdi. Şimdi uçaklar çıktığı için direk gidiyorlar. Urfa halkı gerçekten duyarlıdır bundan dolayı ak partiden hayta yüzünü çevirmez. Ben şimdi burada yönetime kızarım, eleştirim ama üç gün sonra barışırım. Çünkü cumhurbaşkanım gerçekten ne yaparsa iyi yapar. Şimdiye kadar hiç kötü bir şey yapmadı.
Karadaş,  Türkiye’de asker gidenlerin anneler saçına ve ellerine kına yakarlar Türkiye’de kına yakıp göndeririler ne diye gölerirler şehit olsunlar diye göndeririler nasıl bir koyun kesileceği zaman kına yakarlar, burada da askerimizin saçına ellerine kına yaparlar kınalı gelin gibi git derler o yüzden de şahadete gittiği zaman sevinerek ve gülerek giderler.  Dünyada böyle bir şey yok ki dünyada kendini Türkiye gibi ölüme götürecek hangi ülke var hiçbir ülke yok bundan dolayı tek askerimiz değil, halkımız da cumhurbaşkanımız temin ettiği zaman türkiyede hiç kimse durmaz suriyeye koşarlar bu yüzden Amerika korkuyor bu nedenle cumhurbaşkanımızın da dik duruşundan korkuyorlar. Türkiye’nin halkından korkuyorlar bundan dolayı ne yaparsak bize kalır.
 Askerlerimizin  Allah ayaklarına, tırnaklarına taşa değdirmesin
 Allah ayaklarını, tırnaklarını taşa değdirmesin Allah ailelerine gözyaşı vermesin anneler nasıl ki askere gülerek gönderiyorsa inşallah askerlerimizde gülerek dönerler. Askerlerimiz seve seve gitmek istiyorlar ve teröristleri temizleyelim diye her zaman bu kelimelerle konuşuyorlar. Ben gitmiyorum kelimesini hiçbir askerimizden duymadım. Annelerimiz babalarımız askere çocukları göndersileri zaman severek gönderiyorlar. Allah hepsinin yardımcısı olsun.dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum