Beyazgül'den Güler'e ziyaret

AK Parti milletvekili aday adayı Zeynel Abidin Beyazgül Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Mehmet Kamil Güler’i ziyaret etti.

Beyazgül'den Güler'e ziyaret

AK Parti milletvekili aday adayı Zeynel Abidin Beyazgül Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Mehmet Kamil Güler’i ziyaret etti.

Beyazgül'den Güler'e ziyaret
09 Mayıs 2018 - 17:45

 

            AK Parti İl Başkanı iken istifa ederek Şanlıurfa’dan AK Parti Milletvekili aday adayı olan Zeynel Abidin Beyazgül  Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı ve Yenişafak,Milat, Diriliş Postası temsilcisi Mehmet Kamil Güler’i ziyaret etti.

Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Mehmet Kamil Güler ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Sayın Beyazgül, Yıllardır siyasetin içinde AK Parti il Başkanlığı yaptığı dönemde de siyasete kalite getirdi. Dürüst, vatandaşın 24 saat yanında ve şaibelere fırsat vermeyen, Bürokratlarla, Milletvekilleri, Belediye Başkanları ile Medya ile ilişkilerin en üst düzeyde olmasını sağlaması ve bu birlikteliğin Şanlıurfa’nın kalkınmasına ve sorunlarının çözülmesine önemli katkılar sağladığını belirten Güler, Beyazgül’ün aday aday olması Şanılurfa halkı tarafından sevinçle karşılandığını, Milletvekili adayı olup seçildiğinde de Şanlıurfa’ya büyük hizmetler yapacağına inanıyorum. dedi.

AK Parti milletvekili aday adayı Zeynel Abidin Beyazgül ise Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Kamil Güler’i ziyaret ederek sohbet ettik. İl Başkanlığı yaptığım süre içinde hiçbir zaman haktan ayrılmadık. Şanlıurfa’nın yararına olan her sorunu ve halkımızın sorunlarını kendi sorunumuz olarak kabul ederek çözüm ürettik.  AK Parti’nin iktidara geldikten sonra Türkiye,  her alanında büyük değişimlere uğradı. Eğitimde, sağlıkta, ulaşımda ve her alanda çok büyük yatırımlar yapıldı. Şanlıurfa ili de bu yatırımlardan nasibini aldı. Eğitimde bu yıl rekor seviyede okul yapıldığını belirten Beyazgül, 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinde Şanlıurfa halkı AK Parti’ye verdiği desteği daha da artıracaktır. Dedi.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum