Reklam

Beyazgül, görevine hızlı başladı

Geçtiğimiz haftalarda yürütme kurulunu oluşturan AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, toplumun her kesimini kucaklaması ile dikkatleri kısa sürede &

Beyazgül, görevine hızlı başladı

Geçtiğimiz haftalarda yürütme kurulunu oluşturan AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, toplumun her kesimini kucaklaması ile dikkatleri kısa sürede &

Beyazgül, görevine hızlı başladı
03 Şubat 2015 - 17:20

Geçtiğimiz haftalarda yürütme kurulunu oluşturan AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, toplumun her kesimini kucaklaması ile dikkatleri kısa sürede üzerine çekti. Tebrikleri ve ziyaretlerini kısa tutup, toplumun arasına inen, Şanlıurfa’nın sorunlarına eğilen Zeynel Abidin Beyazgül, kentte kurumlardan kaynaklı sorunlara da neşter vurmak için girişimlere başladı. Sorunu birlikte çözme ve birlikte başarısı felsefesi ile hareket eden Beyazgül, Şanlıurfa’nın çıtasını yükseltilmesi için görevinde canla başla çalışmaya başladı.

“KURUMLARLA KOORDİNELİ ÇALIŞIYORUZ”

Halktan gelen şikâyetleri önce kendi potasında değerlendiren AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, daha sonra yetkili dinamiklerle görüştü. Şanlıurfa’da, Sağlık, Milli Eğitim, SGK, İŞ Kur, bazı hastanelerin başhekimleri ve STK’larla görüştüğünü aktaran sorunu bildiklerini, etkili çözümü gerçekleştirmek için nokta atışı yapacaklarını vurguladı.

“DSİ’NİN YATIRIMLARI YAKIN TAKİBİMİZDE”

Son olarak da geçtiğimiz gün Şanlıurfa’daki Devlet Su İşleri 15.Bölge Müdürü Doğan Gündüz ile bir araya gelen Şanlıurfa AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, sulama birliklerinin sorunu masaya yatırdı. Ayrıca DSİ yatırımlarının Şanlıurfa’da ne durumda olduğunu sıkıntılı konuların olup olmadığını bölge müdürü Doğan Gündüz’den brifing şeklinde alan Zeynel Abidin Beyazgül, “Sulama Birliklerinin DEDAŞ’a olan borçları, istimlak sorunları, çiftçilerin sulamada bekledikleri konular çok önemli hiç şüphesiz. İnşallah sorunları el birliği ile çözmeye çalışacağız. Tabi bize sorun getiren çözümünü de beraberinde getirirse daha hızlı sonuç almış oluruz” ifadelerini kullandı.

“ELEKTİRİK KESİNTİLERİNİ BAŞBAKANA TAŞIYACAĞIM”

DSİ 15.Bölge Müdürüne verdiği brifingden dolayı teşekkür eden ve başarılarının devamını dileyen Zeynel Abidin Beyazgül, Şanlıurfa’nın en büyük sorunun elektrik kesintileri olduğunun altını çizdi. Bu konuyu başbakana taşıyacağını aktaran AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, kentin sorunları konusunda herkesin ortak paydada buluşması ve el birliği ile çözme katkı sunması gerektiğini sözlerine ekledi.

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum