Beyazgül,TDV Kurban bağışında bulundu
  • Reklam

Beyazgül,TDV Kurban bağışında bulundu

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı A.Zeynelabidin Beyazgül Kurban Vekaletini Türkiye Diyanet Vakfına Bağışladı

17 Temmuz 2019 - 18:53

Türkiye Diyanet Vakfı’nın dünya genelinde yardıma muhtaç insanlara el uzatmak amacıyla ‘Kurbanını Paylaş Kardeşinle Yakınlaş’ kampanyasına destek veren Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, TDV’ye kurban bağışında bulundu.

Şanlıurfa İl Müftüsü ve Türkiye Diyanet Vakfı Şanlıurfa Şubesi Başkanı Mehmet Taştan; Türkiye Diyanet Vakfı Şanlıurfa Şubesine yapmış olduğu kurban bağışından dolayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Zeynel Abidin Beyazgül’ bağış bağış makbuzunu takdim etti. 
Şanlıurfa İl Müftüsü Taştan; Türkiye Diyanet Vakfı ve Diyanet İşleri Başkanlığı işbirliğinde gerçekleştirilen Kurban kesim programıyla 145 ülkede ihtiyaç sahiplerine, savaş ve afet bölgeleri ile kıtlık ve kuraklıkla mücadele eden ülkelere yardım eli uzatıldığını belirtti.
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Zeynel Abidin Beyazgül ise , kurbanını böylesi bir kampanyaya bağışlamaktan ayrıca mutluluk duyduğunu dile getirerek, Şanlıurfalı hayırsever vatandaşların da bu kampanyaya destek vereceğini söyledi.

Şanlıurfa İl Müftüsü Mehmet Taştan yapmış oldukları bağışın Rabbimiz katında makbul olmasını dileyerek kampanyaya vermiş oldukları destekten dolayı Beyazgül’e teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa’da 4 bin kök kenevir ele geçirildi
Şanlıurfa’da 4 bin kök kenevir ele geçirildi
Odunluk yangınında faciadan dönüldü
Odunluk yangınında faciadan dönüldü