Bizim En Büyük Önceliğimiz Kalitedir (Video)

Kaçmaz; eni evlenen çiftlerimiz bu yılın özellikle en çok tutulan trend modellerine bakıyorlar, kalite her zaman ön plandadır, bizim en büyük önceliğimiz de kalitelidir.

Bizim En Büyük Önceliğimiz Kalitedir (Video)

Kaçmaz; eni evlenen çiftlerimiz bu yılın özellikle en çok tutulan trend modellerine bakıyorlar, kalite her zaman ön plandadır, bizim en büyük önceliğimiz de kalitelidir.

Bizim En Büyük Önceliğimiz Kalitedir (Video)
27 Mayıs 2021 - 11:18

Hekim Home mağaza müdürü Emin Kaçmaz Şanlıurfa Gazetesine yaptığı açıklamada ; Hekim Home 2016 yılında kurulmuştur, bu işe Viranşehir ilçesinde başladık daha sonra Urfa’dan da Viranşehir’e çok talep oldu ve oradan buraya taşınmaya karar verdik, şuan Urfa halkına bu şekilde hizmet ediyoruz.  En büyük sebebi müşteri memnuniyetidir, müşteriyi ne kadar iyi yönlendirip memnun edersen o kadar fazla ilerleyebilirsin. Bize hamdolsun müşterilerimiz alış veriş yaptıktan sonra özellikle kaliteden yana çok fazla geri dönüş oluyor. Ürün beğeniliyor tabi en önemlisi yine kalitedir ve kaliteli ürün olduğu için de uzun süreli kullanabiliyorlar. Herhangi bir arıza durumun da bizzat bana veya iş yerimizden bize ulaşıyorlar aynı gün içerisinde çözebiliyorsak, bizim kendi özel ekibimiz var, ekibimiz bizzat kendisi gidip ilgileniyor ve orada yapılacak bir şey varsa anında müdahale ediliyor. Orada yapılmayacak bir şeyse eğer ürünü evden alıp servise götürüp güzel bir şekilde ne arızası varsa gideriliyor, aynı şekilde müşteriye teslim ediyoruz.  Yeni evlenen çiftlerimiz bu yılın özellikle en çok tutulan trend modellerine bakıyorlar, kalite her zaman ön plandadır, bizim en büyük önceliğimiz de kalitelidir. Yeni evlenen çiftler de özellikle kalite ve görseli çok beğenirler. Bizim de her çeşitten, her firmadan ürünlerimiz var hepsi yeni çıkan modellerimizdir bu yüzden mağazamıza gelip ürünleri yerinde görmeleri çok daha iyi olur. Hepsinden önemlisi saygı ve sevgi çerçevesinde konuşma tarzımı olsun, görüntümüz olsun zaten samimiyetimizden o güveni de verebiliyoruz insanlarımıza. Bizim mağazamız da bulunan tüm ürünlerin hepsi 2 yıl garantilidir ve bu garanti hem bizim hem de firmanın verdiği bir garantidir. Verdiğimiz garantilerde de fabrika hatası olursa örneğin bir kumaşta 2 gün sonra kendiliğinden renk atma olayı olur ya da dikişlerinde sökülme olur. Bunlar direk olarak firmanın hatasıdır onu yine ücretsiz bir şekilde bizim serviste hallediyoruz.

Kaçmaz, .Hemşerilerimin Gelip mağazamızı gezip görmeleri gerekir, her şey sadece alış veriş değildir mutlaka gelip çayımızı, kahvemizi içsinler, mağazamızı görsünler zaten ondan sonra kendileri ihtiyaçları olduktan sonra direk olarak tek adres Hekim Home’ye geleceklerdir. İnstagram adresimizden hekim home ev mobilyaları yazarak direk bize ulaşabilirler, adresimiz, Diyarbakır yolu üzeri 4. Km Hekim home ev mobilyaları ve 347 83 73 nolu telefonla da ulaşabilirler. dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum