Reklam

Çakralar Akademiye referansla geliyorlar

Zincirlioğlu: Biz genellikle Şanlıurfa’da değil de Türkiye’nin farklı şehirlerinde, farklı alanlarda benimle aynı branşta olan yada birbirimizi tamamlayan arkadaşlarımızla birlikte Şanlıurfa’da çok sık programlar yapmaya çalışıyoruz.

Çakralar Akademiye referansla geliyorlar

Zincirlioğlu: Biz genellikle Şanlıurfa’da değil de Türkiye’nin farklı şehirlerinde, farklı alanlarda benimle aynı branşta olan yada birbirimizi tamamlayan arkadaşlarımızla birlikte Şanlıurfa’da çok sık programlar yapmaya çalışıyoruz.

Çakralar Akademiye referansla geliyorlar
25 Ağustos 2019 - 17:56

Şanlıurfa Çakralar Akademinin kurucusu ve aynı zamanda eğitmeni Nuran Zincirlioğlu Şanlıurfa Gazetesine yaptığı açıklamada ;  Çakralar Akademi şu anda Şanlıurfa’da hizmet veren tek kişisel gelişim merkezidir.Alışılagelmişin dışında burada bilinç altı yoğunluklu ve süpüratüel olsun faaliyetlerimizi bir ekip halinde yürütmeyi çalıştırıyoruz. Çakralar Akademi 2015 yılından beri Şanlıurfa’da faaliyet göstermektedir.Her geçen gün büyüyen ve güçlü olan kadromuzla işimizi severek yapmaya çalışıyoruz.Şu anki Akademide tek yetkilisi benim fakat birlikte bir ekip olarak çalıştığım çok güçlü arkadaşlarım var. Biz genellikle Şanlıurfa’da değil de Türkiye’nin farklı şehirlerinde, farklı alanlarda  benimle aynı branşta olan yada birbirimizi tamamlayan arkadaşlarımızla birlikte Şanlıurfa’da çok sık programlar yapmaya çalışıyoruz. Bu programlar Göbeklitepe başta olmak üzere  farklı alanlardaki bu farklılığı insanlara yansıtmak amacıyla işimizi sürdürmeye gayret ediyoruz. Daha önceleri yurt içinde alanımızdan olan arkadaşlarımız gelmişti onlarla birlikte Şanlıurfa’da sıksık tanıtım programları yapıyoruz bu programlar bazıları ücretli bazıları ise ücretsiz oluyor. Kişiyi öncelikle o alanla ilgili ön bilgi veriyoruz ve aldıkları bu ön bilgiyle arkasından kişi kendi ihtiyacına göre gerek eğitimlerini gerekse bireysel destekleri  alabiliyorlar.Kendi iç sesimizi duyduğumuz bu yolculukta halkımızı farklı algılamalarını sağlayabilmek için bu akademideki çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

                Tüm olayların bilinçaltımızda mevcut olduğunu ve bizim kendimizi oluşturduğumuzu  fark ettiren bir alandır.

Nuran Zincirlioğlu ,Halkımızdan  her geçen gün artmakta olan bir ilgi var. İlk başlarda halk tarafından farklı karşılanmaktaydı çünkü bizim alanımız ezber bozan bir alan olduğu için yani alışagelmiş olan tabuları yıkan bir alandır. Yani; yaşadığımız tüm olayların bilinçaltımızda mevcut olduğunu ve bizim kendimizi oluşturduğumuzu  farkettiren bir alandır. Benim aile danışmalığım da olduğu için ben aile terapilerine daha yoğun çalışıyorum. İşin en güzel tarafı bana gelenler herhangi bir reklam veya başka bir yerden değil de referansla geliyor.

Şanlıurfa’nın ilk Kişisel Gelişim Derneğini kuruluyor.

Nuran Zincirlioğlu; İşimizi daha da büyütmek amacıyla yani Çakralar Akademi Kişisel Gelişim aktif olarak 3 yıldır var ama bunu daha da farklı halka nasıl  anlatabiliriz düşüncesi içine girerek arkadaşlarımızla birlikte Şanlıurfa’nın ilk Kişisel Gelişim Derneğini kuruyoruz. ÇAKRADER Akademi  kolu olarak kendi yaşam mühendisliğimizi  araştırmamız gereken bir şey yani her alanın nasıl bir mühendisliği varsa  kişinin yaşamının da bir mühendisliği vardır. O tekniklerle yaşamımızı yönlendirirsek  çok daha muazzam  bir hayat yaşamamızı sağlamış oluruz.  Dernekteki en büyük amacımız  büyük kitlelere hitap etmek yani bu şu şekil  sadece Şanlıurfa’yla sınırlandırmadığımız Şanlıurfa’yla birlikte Türkiye genelinde hatta Dünya’ya açılarak daha da büyümek.dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum