Çınar Medikal Şanlıurfa'da Medikal sektörüne yenilik kattı (video)

Çetin ; Şanlıurfa’da medikal sektöründe değişiklik yapmak ve sektörde daha farklı şeyler yaparak girmek istedik. Mekan olarak da dizayn olarak da değiştirdik.

Çınar Medikal Şanlıurfa'da Medikal sektörüne yenilik kattı (video)

Çetin ; Şanlıurfa’da medikal sektöründe değişiklik yapmak ve sektörde daha farklı şeyler yaparak girmek istedik. Mekan olarak da dizayn olarak da değiştirdik.

Çınar Medikal Şanlıurfa'da Medikal sektörüne yenilik kattı (video)
17 Ağustos 2020 - 23:17

Çınar Medikal Ortopedi sahibi Metin Çetin Şanlıurfa Gazetesine yaptığı açıklamada ; Şanlıurfa’da medikal sektöründe değişiklik yapmak,ve   sektörde daha farklı şeyler yaparak girmek istedik mekan olarak dizayn olarak onları değiştirdik.
Mekan olarak da dizayn olarak değişim yaptık.
Çetin; Yeni girdik aşağı yukarı Çınar medikalı açtığımız zaman Şanlıurfa’da medikal sektöründe değişiklik yapmak amacıyla o şekilde girdik sektöre daha farklı şeyler yaparak girmek istedik mekan olarak dizayn olarak onları değiştirdik onlara çok önem verdik yani dışarıdan gelen insanlar sağlık nasıl bir eczaneye giriyorlarsa nasıl hijyen ve temizliğe önem veriyorlarsa medikal de de o şekil yapmayı planladık çok şükür yaptığımız hedefe de ulaştık.Şu an beklediğimizin çok üstünde bir yere vardık.
Ürünlerimiz kaliteli
Çetin,Yani firmamızın yeni olmasına rağmen bayağı bir satış yaptık bu halde satış yapmamızın sebebi ürünlerimizin kalitesinden kesinlikle vazgeçmedik hem kaliteli ürünler hem kaliteli ürünleri halkın hizmetine sunmaya çalıştık hem de sağlık için yani insanların sağlığını önemseyerek bu noktaya geldik onun dışında da insanlar yani sağ olsunlar kaliteyi gördükleri sürece sürekli gelmeye başladılar
covid 19 olan dolayısıyla dezenfektana talep fazla
Çetini; En önemli şuan biliyorsunuz  covid 19 olan dolayısıyla dezenfektan çok gidiyor dezenfektanlarımız da da firmamıza özgü yaptığımız stantlarımız var bundan biz sadece Şanlıurfa’ya değil şehir dışına da çok gönderdik şehir dışında da bayağı bir talep oldu halada gönderiyoruz daha farklı hem insanlar onu kullanırken hem görünümü güzel oluyordu hem de diğer standartlardan daha farklı oldu isme özel  firmanın ismine özel yaptırıyoruz talep çok bayağı bir artış var.
 stantlarımızı kendimiz üretiyoruz                        
Çetin; Stantları kendimiz üretiyoruz  kendimiz firmamız atölyede ve reklam atölyesinde kendi stantlarımızın oluşumunda firmamıza ait atölyede oluşturuyoruz üretimi bize aittir. Biz burada bizzat malzeme olarak satış yapıyoruz hasta bezleri veriyoruz dezenfektan veriyoruz eldiven yani aklınıza gelecek her türlü sağlık malzemesini bulunduruyoruz ve satış yapıyoruz.
Temizlik ve hijyene çok önem veriyoruz.
Çetin; Yani görünüm olarak en önemlisi temizlik ve hijyen konusunda önem verilmesi gerekir. Yani bir eczaneye girdiğiniz zaman nasıl ki temiz ve hijyense bir medikal de öyle olması gerekiyor çünkü medikal ve eczanenin çok büyük bir farkı yok ikisi de sağlığa hizmet eden birimlerdir bizde elimizden geldiğince olabildiği kadar o görünüme önem veriyoruz hem temizlik hem hijyen hem de görünüme ve dekorasyona çok önem veriyoruz çünkü dışarıdan gelen müşterilerimiz görünüm ve dekorasyon temiz hijyen olduğunu görünce buranın bir sağlığa hizmet ettiğinin farkına varıyor buda  bizler için daha iyi oluyor hem müşteri kazanma açısından hem sağlığa hizmet etme açısından müşterilerimizce memnuniyetle karşılanıyor buda bizim için çok önemli tabi. Yani bunu ben zaten ilk başta da söylemiştim eğer bir medikal firması açacaksak Şanlıurfa’dakilerden çok çok farklı olacak bu görünümü çok şükür onu da kırdık şuanda da Şanlıurfa’da dekorasyon olarak görünüm olarak 1 numara diyebiliriz  
İşyerine gelen müşterilerimizin ilk müşteri içeri girdiği zaman ilk dikkat çektiği şey dekorasyon oluyor bunu bize memnuniyetlerini dile getiriyorlar verdiğimiz emek ve çalışmalar müşterilerin dikkatinden kaçmıyor.
Ürünlerimiz fabrika ağırlılı aldığımızdan fiyatlarımız da uygun
Çetin;Fiyatlarımız yeni olduğundan dolayı piyasanın hem altında hem de ürünlerimiz kaliteli yani piyasada bulunan kalitemiz fiyatların uygunluğuna da uyuyor o şekilde de belirtebiliriz. Ürünleri genelde firmaların ana bayilerinden almaya çalışıyoruz fabrikalardan aldığımız zaman hem daha temiz hem daha iyi ürünler oluyor birebir olduğunca üretim yerinden almaya çalışıyoruz. Tabi ki onun size sunacağı bizim işimizde sunum çok önemlidir verdiği ürünün tanıtımını kullanımını sunumu belirtmesi bu onun işinin ehli olduğunu belirtiyor
Sağlık sektöründe Şanlıurfalılara hizmet etmekten gurur duyuyoruz.
Bize ulaşmak isteyen vatandaşlarımız sosyal medyada tüm hesaplarımız mevcuttur aynı zamanda telefonlarımız mevcuttur 0507 642 63 41 işyerimizin telefon numarası  0 414 313 08 80 sağlık açısından Şanlıurfalılara hizmet etmekten gurur duyuyoruz  hizmete etmeye de devam edeceğiz.  Biliyorsunuz pandemi sürecinde bir çok firma fiyat yükseltmeye gitti stoklamaya gitti halkın hizmetine sunmayıp yani artan fiyatlarla bizde kesinlikle öyle bir şey yoktur biz sadece bu işi para kazanmak için değil halkın ve Şanlıurfalılara sağlığına hizmet etmek için buradayız kesinlikle gayemiz para kazanmak veya zengin olmak değil yani her şeyden önce biz bunları Şanlıurfalı hemşerilerimizin sağlığı için bu işi yapıyoruz. Dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum