Reklam

Dünya Güzellik Merkezinden kampanya

Başar; Şimdi bununla ilgili çok güzel kampanyamız var.beylerde bütün vücut bin beş yüz, hanımlarda bütün vücut beş yüz doksan dokuz bu vesileyle bütün Urfalılarımızı merkezimize bekliyoruz.

Dünya Güzellik Merkezinden kampanya

Başar; Şimdi bununla ilgili çok güzel kampanyamız var.beylerde bütün vücut bin beş yüz, hanımlarda bütün vücut beş yüz doksan dokuz bu vesileyle bütün Urfalılarımızı merkezimize bekliyoruz.

Dünya Güzellik Merkezinden kampanya
09 Eylül 2019 - 18:17

Dünya Güzellik Merkezi Yetkilisi Ümran Başar Şanlıurfa Gazetesine yaptığı açıklamada; Öncelikle yeni ve güzel bir kampanyamız var sizlere ondan bahsetmek istiyorum. Yaz ayları gelmeden güneşin zararlı etkilerini görmeden, hepimizin telaşa düştüğü işte deniz kenarına nasıl gideceğiz, nasıl rahat edeceğiz fikri oluşuyor. Şimdi bununla ilgili çok güzel kampanyamız var.beylerde bütün vücut bin beş yüz, hanımlarda bütün vücut beş yüz doksan dokuz bu vesileyle bütün Urfalılarımızı merkezimize bekliyoruz. Gerçekten çok iyi cihazlar, sonuçlar çok güzel ve herkesin memnun kaldığı, şuanda devam eden müşterilerimizin de son derece memnun olduğu sistemler hepinizi bekliyoruz. Ayrıca ben merkezimizde başka neler var onları da anlatayım. Diyot buz lazerimizden başlayayım önce, acısız, ağrısız, yanıksız ve son derece sağlıklı bütün tüylerde etkili sonuç odaklı diyot buz lazerimiz var. Bunun haricinde daha kalın daha inatçı dediğimiz tüylerde bizim kullandığımız vorteks pro lazer cihazımız var. Bunun dışında ultherapy dediğimiz halk arasında da on yıl gençleştirme denilen işlemlerimiz var. On yıl gençleştirme derken, doku altında gerek yüzde gerek vücudun bütün kısımlarında çalışa bildiğimiz deri altındaki kısımların toparlanması, ameliyattan korkan kişilerin estetik ameliyatından önceki aşaması olarak nitelendirdiğimiz ultherapy işlemimiz mevcut. Cilt bakımları var. Özellikle kök hücreli cilt bakımı son derece etkili ve sonuçları çok güzel. Onun dışında botokx, orijinal allergan marka botox kullanıyor doktorumuz. Dudak dolguları, yüz dolguları gibi birtakım estetik işlemler yapılabiliyor. Ayrıca tabancalı ozonlu kök hücreli somon DNA ‘lı PRP’ lerimiz mevcuttur. Hem saç hem de cilt üzerinde son derece güzel etkileri var. Bir de hepimizin ortak sorunu olan zayıflamadan bahsetmeden geçmeyeceğim onun içinde kavitasyon dediğimiz bölgesel incelme ve ayrıca yine hayfut cihazımızın bölgesel zayıflamada etkileri çok güzel. Biz iki estetiysen çalışıyoruz burada, ipek kirpik, kalıcı fondöten, kirpik liftin işlemleri ve kalıcı makyaj işlemlerimiz mevcut son derece doğal natürel görünen kaşlar, son derece doğal görünen dudak ve ayelaynır gibi işlemleri yapabiliyoruz.  Bu vesileyle herkesi merkezimize kahve içmeye bekliyoruz.    Dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum