Reklam

Ekrem Coşkun Döner'e Urfalıların ilgisi

Ekrem Coşkun Döner’in Kadri Eroğan caddesi no:6/A ‘da hizmete açılan Şanlıurfa Express Şubesine Şanlıurfalılar yoğun ilgi gösteriyor.

Ekrem Coşkun Döner'e Urfalıların ilgisi

Ekrem Coşkun Döner’in Kadri Eroğan caddesi no:6/A ‘da hizmete açılan Şanlıurfa Express Şubesine Şanlıurfalılar yoğun ilgi gösteriyor.

Ekrem Coşkun Döner'e Urfalıların ilgisi
01 Ağustos 2019 - 22:54

 

“Ne Yediğini Bilmek herkesin Hakkı ve Ekmeğe sığmayan gerçek lezzet” sloganı ile Türkiye’de 205 Şubesi bulunan Ekrem Coşkun Döner’in Şanlıurfa Express Şubesi Kadri Eroğan caddesi no:6/A ‘da (Yapı Kredi Bankası yanı ve Maliye karşısı) hizmete açılması ile Şanlıurfalılar hiçbir ürün ve katkı maddesi kullanılmayan yüzde 100 yaprak et döner’e yoğun ilgi gösterdiler.

 

Şanlıurfa’nın en merkezi yerinde faaliyete başlayan Ekrem Coşkun Döner Şanlıurfa Ekpress Şube açılışına Siverek Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Serdal Bucak, Adıyaman  İl Genel Meclisi üyesi Fatih Olgun, Siverek Ziraat Odası Meclis Başkanı Adnan Polatoğlu,Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyüpoğlu, Ekrem Coşkun Döner Genel Müdürü Fatih Büyükaslan ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Ekrem Coşkun Döner’in Şanlıurfa’da açıldığı için memnunuz

Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyüpoğlu, Ekrem Coşkun firması denince Türkiye’de sevilen ve sayılan bir firma geliyor. Tadından doyum olmayan bir firma özellikle Şanlıurfa’da açıldığı için çok memnunuz.Kadıoğlu ailesine de başarılar diliyorum.bereketli ve bol kazançlar diliyorum dedi.

 

Şanlıurfalılara kaliteli uygun fiyatla döner yedirme imkanını sağlamış olduk

 

Ekrem Coşkun Döner Genel Müdürü Fatih Büyükaslan ise öncelikle Şanlıurfalı vatandaşlarımıza bu lezzetin hayırlı olmasını diliyorum. Markamız 2013 yılında kurulan bir marka.Türkiye geneli 205 şubesi ile beraber 66 şehirde hizmet vermekteyiz.Türkiye’nin en hızlı büyüyen markası ayrıcalığını yaşıyoruz.vatandaşlarımıza kaliteli uygun fiyatla döner yedirme imkanını sağlamış olduk.Şanlıurfalı yatırımcılarımız Kadıoğlu ailesine de ben Şanlıurfalı vatandaşlarımıza da böyle hizmet götürdükleri için  ve vesile oldukları için çok teşekkür ediyorum.dedi.

Müşteriye çeşitli alternatifler sunuluyor

 

Ekrem Coşkun Döner Şanlıurfalılara çeşitli alternatiflerde sunuyor. Ekmek arası 120 gram 10,00 lira, ekmek arası 150 gram 12,00 lira, ekmek arası 200 gram 16,00 lira, kilo ile 250 gram 20.00 lira, kilo ile 500 gram 40,00 lira, kilo ile 750 gram 60,00 lira ve kilo ile 1000 gram ise 80,00 liraan müşteriler alabiliyor.

 

Ekrem Coşkun Döner;

Yaklaşık 35 Yıldır Konya’da kendisini Sigortacılık sektöründe güvenli yarınlara adayan Konya ve Konyaspor aşığı kurucusu Ekrem Coşkun beyin ilk olarak Konya’da büyük emekler sarf ederek 10.12.2013 tarihinde açtığı EKREM COŞKUN DÖNER, kusursuz bir hizmet anlayışı ile  en iyi hizmeti vermeye devam ediyor. Olmazsa olmazlarının en başında “KUSURSUZ BİR HİZMET” anlayışı olan EKREM COŞKUN DÖNER markasının lezzet ve kalite adına çıktığı bu yolculukta asıl hedefi “HİLESİZ, %100 YAPRAK ET DÖNER” in doyumsuz lezzetini en uygun fiyatla tüm Türkiye’ye ulaştırabilmektir. Kuruluşumuzdan bugüne kadar gelen süreç sonunda lezzet ve kalite anlayışımızda ki istikrar sayesinde bugün Türkiye geneli 205 şube ile hizmet veren büyük bir ailedir.

 

Tüm şubelerindeki etler yüksek standartlarda hazırlanır. Gelişmiş tekniklerle sinirlerinden özel olarak ayrılan ve yaprak haline getirilen %100 Yaprak Et döner taze olarak şubelere ulaştırılır ve günlük ihtiyaca göre şubelerde alanının uzmanı ustalar tarafından şişlere takılarak servise hazır hale getirilir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum