"Evin Home" kalitenin adresi (Video)

“Evin Home” firması satış sonrası garanti sunuyor ve Evin Home’da her bütçeye uygun mobilya bulunuyor.

"Evin Home" kalitenin adresi (Video)

“Evin Home” firması satış sonrası garanti sunuyor ve Evin Home’da her bütçeye uygun mobilya bulunuyor.

25 Eylül 2020 - 19:42
Reklam

 Evin home Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Önkol Şanlıurfa Gazetesine yaptığı açıklamada ; Firmamız “  Evin Home”  olarak burası yeni açıldı. Ancak, Önkol olarak yaklaşık 40 senedir Urfa’da mobilya sektöründe, beyaz eşya sektöründe ve farklı sektörlerde hizmet vermekteyiz. Firmamızda  en büyük farklılıklar şu şekilde belirteyim. Tarz olarak her bütçeye uygun ürünler olarak diğer mağazalara göre daha farklı ve  modaya uygun yeni trendlerle en uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Dedi.
Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman daha önemli
“Evin Home”  Şube Satış Müdürü Kübra Kornek Şanlıurfa Gazetesine yaptığı açıklamada; Evin Home ailesi olarak 2020 yılı içinde açıldık.  Firmamız zaten yeni açıldı ve 2020 konseptiyle Şanlıurfa’mıza Evin Home ailesi olarak yeni ürünlerimizle her şeyden önce müşterilerimizin memnuniyetine sunmak ve tabi bunun öncesinde farklı tarz dışı konseptlerle karşınızda bulunmaktayız. Zaten genelde düğün paketlerimiz mevcut. Oturma gruplarımız mevcut. Setlerimiz mevcut. En farklı, en uygun ve en kalitelisini kalite standartlarına uygun olarak Şanlıurfa halkına yardımcı olmaya çalışacağız. Mobilyada A’den Z’ye her ürün mevcut olduğunu belirten Kornek;  Kampanyalarımız ve indirimlerimiz genel olarak pandemi sürecinden dolayı bizler fazla zam yansıtmamaya çalıştık. Onun dışında çeyiz paketlerinde olsun oturma gruplarında olsun müşterilerimizin bütçesine uygun getirmeye çalışıyoruz. Bizim amacımız kazanç sağlamak değil kesinlikle müşteri memnuniyeti bizim için her zaman daha önemlidir.
Yeni evlenen çiftlerimize ekstra bir indirimimiz var.
Kornek; Yeni evlenen çiftlerimize ekstra bir indirimimiz oluyor, farklı komseptlerde alış fiyatına getirmeye çalışıyoruz. Onların bütçesine denk getirmeye çalışıyoruz amacımız özellikle yeni çiftlerimizi memnun etmek. Biz mağaza olarak sürekli garantimiz mevcut onun dışında firma ile anlaşıp müşterinin en ufak bir sıkıntısında bizim amacımız onlara yardımcı olabilmek bu yönde garantilerimiz de mevcut. Dedi.
Mağazamız yeni açıldı her türlü imkânı, kolaylığı sağlayabiliyoruz
Kornek; Pandemi süreci ister istemez fiyatlarımıza yansıdı. Mağazaya yansıdı. Bu durumdan ister istemez etkilendik ama bu süreci gelen müşterilerle beraber kapatmaya çalıştık. Evin Home kalitenin adresi diyorum, sıra dışı ürünleri çok güzel bir şekilde komseptliyoruz amacımız satışı sağlamak değil. Müşterinin de düşünceleriyle birlikte ortak olarak müşterilerimize yardımcı olabilmek. Kesinlikle bizi tercih etmenizi tavsiye ediyorum zaten mağazamız yeni açıldı her türlü imkânı, kolaylığı sağlayabiliyoruz. Dedi.
Şanlıurfalıları mağazamıza çay içmeye bekliyoruz.
Kornek; Mağazamız her zaman Şanlıurfa halkına açıktır, her zaman bekleriz. Diyarbakır yolu üzerinde mobilyacıların sırasındayız, 1453 Osmanlı kafenin bitişiği müşterilerimiz illa gelip alacaklar diye bir şey yok her zaman çay içmeye bekleriz. Dedi.
 
 
 
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum