Garden Alaturka Restaurant'tan Şanlıurfalılara 70 çeşit lezzet

Öncel; 70 çeşit yemek türü var et, tavuk, fast food ürünlerimiz var soğuk içecekler, sıcak içecekler, özel kokteyller ve daha nice çeşitlerimizle hizmet veriyoruz.

Garden Alaturka Restaurant'tan Şanlıurfalılara 70 çeşit lezzet

Öncel; 70 çeşit yemek türü var et, tavuk, fast food ürünlerimiz var soğuk içecekler, sıcak içecekler, özel kokteyller ve daha nice çeşitlerimizle hizmet veriyoruz.

Garden Alaturka Restaurant'tan Şanlıurfalılara 70 çeşit lezzet
27 Ağustos 2020 - 07:16

Garden Alaturka, restaurant sahibi ibrahim Halil Öncel mekanın işletme sahibiyim . Firmamız, Şanlıurfa’da yeni açılan bir firma ismimiz Garden Alaturka, restaurant sektörü üzerine iş yerimizi kurduk Şanlıurfa halkına hizmet verebilmek için. Dünya mutfağı üzerine, içecek olarak soğuk ve sıcak içecekler olarak hizmet veriyoruz. Yeni olmamıza rağmen baya ilgi var özellikle yemek konusunda halkımıza iyi bir hizmet vermek istiyoruz ki bunu başarıyoruz çünkü buraya gelen müşterilerimiz asla pişman olarak buradan ayrılmıyor.Biz dünya mutfağı üzerine çalışıyoruz, Şanlıurfa’da bu sektörü yapan çok az sayıda işletme var. Biz halkımıza en iyi şekilde hizmet verebilmek için elimizden geleni yapıyoruz, kurmuş olduğumuz mutfakta aşçılarımız, bar kısmında içecek hazırlayan baristalarımız var halkımıza çok iyi hizmet vermek için çalışıyoruz ve halkımızın da ilgisi gayet güzel umarım başarılarımızın devamı da gelir.
Türk halkı olarak zor bir süreçten geçiyoruz
Öncel; Zorlu bir süreçten geçiyoruz Türk halkı olarak zor bir süreçten geçiyoruz, bizim için halkımızın sağlığı çok önemli burada iyi bir hizmet verebilmek için  çalışıyoruz çünkü halkımızın sağlığını düşünmek zorundayız bunun için de elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. İş yerimizin günlük ve aylık olarak temizliyoruz, günlük detaylı bir temizlik yapıyorlar yüzey temizleyici, çamaşır suyu ile yerleri aynı şekilde masaları dip bucak temizliyoruz. Aylık da genel olarak detaylı temizlik yapıyoruz, dezenfektan ile her yeri temizliyoruz. Belediye ekipleri kontrole geliyorlar ve her hangi olumsuz bir sonuç olmadı, olumlu sonuçlar aldık.
70 çeşit yemek ile Şanlıurfalılara hizmet veriyoruz.
Öncel; Hemen hemen 70 çeşit yemek türü var et, tavuk, fast food ürünlerimiz var soğuk içecekler, sıcak içecekler, özel kokteyller ve daha nice çeşitlerimizle hizmet veriyoruz. İşimizi düzgün yaparsak, müşterilerimizi memnun edersek bu süreç bizi pek etkilemez diye düşünüyorum biz de işimizi dört dörtlük yapmaya çalışıyoruz yemek konularında, içecek konularında olsun elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz müşterilerimiz de buradan memnun ayrılıyorlar, içinde bulunduğumuz süreçte olmamız bizim için biz sorun değil müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir.
Öncel, Halkımız böyle bir yeri hak ediyor, biz de Şanlıurfa’ya yenilik getirmeye çalıştık ki getirdiğimizi de düşünüyorum. Halkımız pandemi sürecinden dolayı çekiniyor, belirttiğim gibi halkımızın sağlığı için elimizden geleni yapıyoruz, halkımız gönlünü ferah tutsun buraya gelip huzurlu bir şekilde vakit geçirebilirler.       Dedi.
 (Haber: süleyman Güler)

YORUMLAR

  • 0 Yorum