Reklam

Gençler Belediyelerden sorunlarına çözüm istiyor(Video)

31 Mart 2019 tarihinde yapılan seçim sonucu göreve gelen Belediye başkanlarından vatandaş sorunlarına çözüm istiyor.

Gençler Belediyelerden sorunlarına çözüm istiyor(Video)

31 Mart 2019 tarihinde yapılan seçim sonucu göreve gelen Belediye başkanlarından vatandaş sorunlarına çözüm istiyor.

Gençler Belediyelerden sorunlarına çözüm istiyor(Video)
17 Nisan 2019 - 18:45

Evci; Bir çok öğrenci psikolojik baskı altındayız ,sınav baskısı başta olmak üzere stresimiz atmak için en azından bir gece düzenlenmesini istiyoruz.

Doğan; Spor merkezlerinin artırılması , kültür merkezlerinin artırılması  gençler için belli aktivitelerin yapılması eğitim başta olmak üzere bir sürü eksikliğimiz var.

Toprak; gençlere yönelik aktiviteler çok sınırlı, 2-3 avm var.oraları da ezberledik.gidiyoruz.artık eğlenemiyoruz.gençler için aktivete istiyoruz.

Gürel; Urfada gördüğüm eksiklik reklam ve tanıtımdır.işi bilen insanlara verilmiyor.Gaziantepe,Kayseriye  baktığımız zaman yetki verdikleri kişilere bakarsınız bizim liyakat sahibi olmayan beceriksiz birilerinin akrabaları olan insanlara bunlar veriliyor.bunlar da yapıldığı için urfa tanımlıyor.

 

Ethem Evci, çok ateşli bir seçim oldu.Bundan önceki Belediye Başkanlarından bekleyemediklerimizi yapamadıklarını şuan ki Belediye Başkanlarımızın yapmasını bekliyoruz. Mesele sadece yol değil, görünen bir şey var. Yollarımız berbat durumda, bunun otobüsüdür.ulaşımıdır. Çalışmalarını bekliyoruz. Bir çok öğrenci psikolojik baskı altındayız ,sınav baskısı başta olmak üzere stresimiz atmak için en azından bir gece düzenlenmesini istiyoruz. ,psikoloji düşünülürse gelip bizlerle konuşsunlar dertleri dinlesinler:sadece üstü kapalı olmuyor. Dedi.

Abit Doğan; halkın yararına iyi şeylerin yapılmasını bekliyoruz.Gençliğe önem verilmesini istiyoruz. urfa’da alt yapı sıkıntıları  var.Yol sıkıntıları var. Kırsal kesimde bir çok eksiklik var.giderilmesini arzu ediyoruz.Bazı köylerde taziye evi olsun camii olsun onlar daha yok.köylülerin kendi yaptıkları ise yetersiz.önceki Belediye Başkanlarının eksikliklerinin giderilmesini istiyoruz.Spor merkezlerinin artırılması , kültür merkezlerinin artırılması  gençler için belli aktivitelerin yapılması eğitim başta olmak üzere bir sürü eksikliğimiz var. Gençler olarak  gidebileceğimiz yer yok.

Ferit Toprak; Büyükşehirde su sıkıntıları olsun,yer altı suları olsun.özellikle yağmur yağdığında yolları su götürüyor.onlar kanalizasyona gitmezse olmaz. Üst geçit, altı geçit ve delgeçler çabuk biterse güzel olur.

Ömer Uyanık; gençlere yönelik aktiviteler çok sınırlı, 2-3 avm var.oraları da ezberledik.gidiyoruz.artık eğlenemiyoruz.gençler için aktivete istiyoruz.çok genç işsiz var. Sokaklarda geziyorlar.hem bize hemde onlara desavantj bunlara bir çözüm bulunmasını istiyoruz.

Abdullah Baydil, mahalle aralarındaki temizlikler yapılmalı, yollar dökülmüş, çukurlar var.araçlar gidemiyor.işsizlik var.parklarda gençler var.uyuşturucu var. Eskiden kadınlar parklarda otururdu.şimdi bakıyorum gençler oturuyor.orta yaşlılar oturuyor.

Abdulkadir Arpacı, biz öğrenciyiz dolmuşlara bindiğimizde bizden ücret kesiliyor.ücretin asgariye indirilmesini istiyoruz.biz öğrenci olduğumuz için paramızı biz ailemizden istiyoruz.para istemek yaşımızdan dolayı yakışmıyor.onun için halk dolmuş ücretlerinin düşürülmesini istiyoruz. Karaköprüdeki yol yapımının biraz hızlandırılmasını istiyorum. Dedi.

Mesut Zontürk, ben servis Şöforüyüm.okul paketi  sistemi yıllardır vardı.faaliyete yeni girdi.12 yaşın üzerinde araç çalıştırılmasını izin vermiyorlar.istanbulda büyükşehir belediye başkanlığı kartı 12 yıldan 30 yıla çıkardı.aynı sistemi şanlıurfa için bekliyoruz.100 bin liraya araç aldık.bu araç kaç yıl çalışır.altın satıp araç aldım.kabul etmiyorlar.biz çok mağduruz. Dedi.

Sedat Gürel;, beklentimiz liyakat sahibi insanlara görev versinler.torpil yapmasınlar.hakka ve hukuka dikkat etsinler.bunu yaptıkları sürece hepimiz destekçileriyiz.ama liyakata uymayıp hakka girerlerse kusura bakmasınlar.hem Allahın yanında hemde bizim yanımızda günaha girdikleri için batarlar. Urfada gördüğüm eksiklik reklam ve tanıtımdır.işi bilen insanlara verilmiyor.Gaziantepe,Kayseriye  baktığımız zaman yetki verdikleri kişilere bakarsınız bizim liyakat sahibi olmayan beceriksiz birilerinin akrabaları olan insanlara bunlar veriliyor.bunlar da yapıldığı için urfa tanımlıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum