Reklam

Gençler kitap okumalı

Göktepe; Gençlere Kitap Okuma Konusunda Hiç üşenmeden tavsiye ederim Urfa demeden, Ankara, İstanbul demeden dini kavramlar, bilimsel kavramlar demesinler okumanın hiçbir zararı yok.

Gençler kitap okumalı

Göktepe; Gençlere Kitap Okuma Konusunda Hiç üşenmeden tavsiye ederim Urfa demeden, Ankara, İstanbul demeden dini kavramlar, bilimsel kavramlar demesinler okumanın hiçbir zararı yok.

Gençler kitap okumalı
03 Aralık 2019 - 18:05

Hacı Bayram Göktepe Şanlıurfa Gazetesine yaptığı açıklamada ; emekli bir ziraat mühendisiyim yedi sekiz ay oldu tarım il müdürlüğünden emekli oldum kitap okumayı çok seven bir insanım yazmayı da seviyorum ama pek fazla imkânım olmadı köşeme çekildim tasavvufa yönelik  “Yaşamayan ben ölmeden ölebilmek “ adlı bir kitap ortaya çıkardım bölüm halinde tasavvufa yönelik olarak çıkardım. Ben şöyle anlatayım ve tavsiyede edeyim bir ilkokul arkadaşımla birlikte ilkokuldan itibaren ilk hedefimiz ileriye olarak ilkin bir kütüphane kurmaktı dolaysıyla hep okumak, yazmak istedik ve köşemize çekildik bir şeyler yazmaya çalıştık. Dini kavramları seviyorum ama bilimsel olarak dini kavramları seviyorum ve bu açıdan da tavsiye ediyorum fakat maalesef günümüzde bu pek fazla işlenmiyor. Özellikle bilim alanında dini kavramlara yönelik olarak bir takım verileri ortaya dökerekten elemanların yetişmesini tavsiye ederim. Bu alanda edebiyata yönelik olarak da elemanların yetişmesini tavsiye ederim. Bu benim ilk kitabımdır bundan sonrada devamı gelecek isim vermek istemiyorum ama şuanda bir şeyler karalıyorum. Neden isim vermek istemiyorum dedikoduya neden olmasın, başka arkadaşlar yazma girişimizde bulunmasın. Başka türlerde de kitap yazmayı düşünüyorum bilimsel alanda örneğin siz basına yönelik olarak yapıyorsunuz imkân olursa o kavramlar üzerinde de çalışacağım. Daha yenin yani inşallah bundan sonra olacak tevvecüh gösterseler inşallah daha güzel olacak.
Gençlere Kitap Okuma Konusunda Hiç üşenmeden tavsiye ederim Urfa demeden, Ankara, İstanbul demeden dini kavramlar, bilimsel kavramlar demesinler okumanın hiçbir zararı yok ama düşünceli olarak büyüklerinden ilham alarak istifade ederekten bir şeyin iyi veya kötü mü olduğunu araştırsınlar ondan sonra karar versinler. Ben bunları tavsiye ederim ben bunu sadece söyleyen biri olarak değil bir ağabey olarak bir amca olarak bir kardeş olarak tavsiye ediyorum.Ben buraya eşimle birlikte buraya geldim eşim Sabiha Göktepe hayat boyu yanımda durdu Allah ondan razı olsun hiç üşenmeden hep bana katlanaraktan buralara kadar geldik hiçbir sıkıntı da duymadım Allah ondan razı olsun 1979 beridir evliyim yaklaşık kırk yıldır evliyiz.dedi.
 
 
 
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum