Gerek fiyat politikası gerekse kaliteyi ön plan da tutuyoruz (video)

Balıkçı; şuan ki mağazamızla beraber 3 tane mağazamız bulunmakta, 2’si Şanlıurfa’da ve 1 mağazamız da Elazığ’da bulunuyor. Bunlar hem Türkiye hem de Dünya çapın da mağazalardan oluşuyor.

Gerek fiyat politikası gerekse kaliteyi ön plan da tutuyoruz (video)

Balıkçı; şuan ki mağazamızla beraber 3 tane mağazamız bulunmakta, 2’si Şanlıurfa’da ve 1 mağazamız da Elazığ’da bulunuyor. Bunlar hem Türkiye hem de Dünya çapın da mağazalardan oluşuyor.

Gerek fiyat politikası gerekse kaliteyi ön plan da tutuyoruz (video)
14 Nisan 2021 - 16:18

Step&Step mağazası yetkilisi Ferhat Balıkçı Şanlıurfa Gazetesine yaptığı açıklamada ; Şanlıurfa doğumluyum, 8 yıldır bu sektördeyiz farklı illerde de kendi mağazalarımız mevcut. Amacımız hem memleketimizin bulunduğu konum da çok daha güzel yerlere gelebilmesi adına, ticari anlam da ve iş imkânları oluşturabilme adınadır. 2 hafta oldu yeni mağazamızı açtık, elimizden geldiği kadar güzel bir hizmet vermeye çalışıyoruz. Gerek kendi şahsımızla gerek işimizle alakalı temsil ettiğimiz markaları çok iyi plana çıkarma adına elimizden gelen öz veri ile çalışmaya devam etmekteyiz. Bizim giyim sektörü üzerine, önce çalışma düzeni ile başladık, gençliğimizin verdiği hevesle işe alındık sonra nende kendi yerimiz olmasın dedik ve kendi mağazamızı kurmaya karar verdik. 2016 yılından beri işlettiğimiz mağazalarımız var, farklı markalarla çalışmaktayız gerek kadın, gerek erkek ve son dönem de ayakkabı sektörüne de girmiş bulunmaktayız. Birkaç tane marka ile beraber çalışmaktayız, hizmetimizi devam ettirmek adına, büyümek adına farklı mağaza ve konseptler de şuan da bir çaba içerisindeyiz. Bizim şuan ki mağazamızla beraber 3 tane mağazamız bulunmakta, 2’si Şanlıurfa’da ve 1 mağazamız da Elazığ’da bulunuyor. Bunlar hem Türkiye hem de Dünya çapın da mağazalardan oluşmakta, şuan da 2016 yılından beri 3. Mağazamızla hizmet etmeye devam etmekteyiz.
Urfa’nın eksiklerinden birisi olan bir mağaza konseptiyle hizmet veriyoruz
Balıkçı; 2 hafta oldu yeni kurduğumuz mağazayla hizmet vermeye devam edeli, şuan da her şey yolunda. Gerek fiyat politikası gerekse kaliteyi ön plan da tutmuş olursak birçok farklı markayı göz önün de bulundurmaktansa en azından hizmeti uygun fiyatla bir arada tutmaya çalışıyoruz tabi bu beraberin de kaliteyi de getirmiş oluyor. Biz şuan da 4 farklı firmayla çalışmaktayız, İstanbul merkezli işleyişlerimiz devam etmekte, direk firmaların kendi merkezleriyle ürün alışverişi yapmaktayız, eşofman grubu, ayakkabı grubu, yürüyüş, spor giyim olarak hizmet vermekteyiz. Eşofman altları, eşofman takımları, şuan da Urfa’nın eksiklerinden birisi olan bir mağaza konseptiyle hizmet veriyoruz, şuan da tek şube olarak hizmet vermekteyiz ama ilerleyen zamanlar da farklı şubelerle hizmet vermeyi amaçlıyoruz.
İnsanların biraz daha spora yönelmesi hem kendimiz hem çevremizin biraz daha hızlı hayat akışına sahip olmaları adına böyle bir yola girdik,
Balıkçı; Pandemi döneminden dolayı yaşanan kapanışlar, açılışlar, insanların hantallaşmış durumları göz önünde bulundurulduğu zaman ve insanların aktivitelerini arttırabilmek adına spora yönelmeleri. Bize gelip sizde de bu üründen bulunur mu? Gibi ibarelere yer verdikten sonra aklımızda ki projeyi hayata geçirmeye çalıştık. En sonunda da böyle bir konseptle hizmet vermeye başladık, insanların biraz daha spora yönelmesi hem kendimiz hem çevremizin biraz daha hızlı hayat akışına sahip olmaları adına böyle bir yola girdik, şuan ki durumumuzdan memnunuz. Okulların kapalı durumda olması bizi öğrencilerden bir nevi yoksun bırakıyor, öğrencilerin olması bizi bir tık daha hareketlendirebilir çünkü genç nüfus daha yoğunlukta. Bizimkilerin kalıba gelmiş ürün gruplarının dışına çıkması mümkün olacak bir şey aslında, gençlerin biraz daha ilgi göstermesi bizim de kendimizi geliştirmemiz açısından çok avantajlı olacaktır. İnşallah bu süreçten de hayırlısıyla kazasız, belasız kurtuluruz. Şanlıurfa halkı bu tarz şeyleri seviyor, bizim memleketimiz de neden olmasın, başka memleketlere gidip alışveriş yapmaktansa kendi memleketimiz de kendi halkımıza hizmet vermek çok daha mantıklı olacaktır bizim için. Bu döngüyü beraber yürütebilecek durumdayız, onların bize talepleri olacak ki biz onları yerine getirebilelim, onlara destek olabilelim, farklı kuruluşlarla da görüşme halindeyiz, hem kendi adımıza hem onların adına ve güzel yerlere gelebilmek adına çaba içerisindeyiz. Şuan da bulunmuş olduğumuz sektörün içerisinden yola devam edecek olursak ilerleyen zaman dilimlerin de bizim kendimize yön verebilmemiz adına farklı şehirler olabilir, kendi şehrimiz olabilir daha önemli hale gelmiş olacak aslında, daha geniş kitleye hitap etmek istiyoruz. Konseptimiz Şanlıurfa’da bulunmayan konseptlerden bir tanesi, belki farklı şehirler de benzer konseptler bulunabilir ancak kendi yapımızla ve ürün çeşitliliğimizle birçok kesime hitap etmeye çalışıyoruz. Dedi.

Step&Step mağazası Novada Park Şanlıurfa'da (Bamya suyu mahallesi Çanakkale 18 Mart caddesinde faaliyette bulunuyor.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum