Güvel emekliye ayrıldı

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Şanlıurfa Bölge Müdürü Erdoğan Güvel emekliye ayrıldı.

Güvel emekliye ayrıldı

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Şanlıurfa Bölge Müdürü Erdoğan Güvel emekliye ayrıldı.

Güvel emekliye ayrıldı
20 Mayıs 2022 - 18:08

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Şanlıurfa Bölge Müdürü Erdoğan Güvel Şanılurfa Gazetesine yaptığı açıklamada ; 2017 yılı Şubat ayında Şanlıurfa’ya İl Müdürü olarak atandım. İl Müdürlüğü bölgemiz Şanlıurfa, Mardin ve Adıyaman İl ve İlçelerini de kapsayacak bir bölgedir.
Bu güne kadar bölgemizde bulunan tüm basın kuruluşları sahip ve mensupları olarak, siz kardeşlerimizle karşılıklı anlayış, hoşgörü ve nezaket çerçevesinde Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdürü ve İletişim Başkanlığı Bölge Müdür Vekili olarak hizmetlerimizi yaptığımız kanaatindeyim.
Mümkün olduğu kadar tüm kurumlarımızı yerlerinde ziyaret etmeye hem görevlerimizi hem de nezaket ziyaretlerimizi yüz yüze yapmaya çalıştım, ulaşamadığım veya tanışamadığım kardeşlerimiz de özrümüzü kabul ederler inşallah.Bu günlerde kamu görevimde 38 yılımı aşmış bulunmaktayım. Bölgemizdeki siz değerli kardeşlerimin bana verdiği huzurlu bir çalışma ortamından dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum. Emekli olmaya karar vermem nedeniyle de sizlerden helallik diliyorum. Şahsım adına benim de herhangi bir hakkım olduğunu düşünmüyorum, ancak varsa da benden yana helal olsun diyorum.Bu vesile ile ben,hayırla anılmayı, hayırlı bir emeklilik yaşamayı, siz değerli kardeşlerimede  sağlıkla, hayırlı bir ömür geçirmenizi diliyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.dedi.
 
 
 
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum