Hedef Evim'de Taksitle ev ve konut sahibi olma imkânı (Videolu Haber)

Şanlıurfa Gazetesi muhabiri Cahit Coşkun Hedef Evim Şanlıurfa Şube Müdürü Ramazan Aytaç ile röportaj yaptı.

Hedef Evim'de Taksitle ev ve konut sahibi olma imkânı (Videolu Haber)

Şanlıurfa Gazetesi muhabiri Cahit Coşkun Hedef Evim Şanlıurfa Şube Müdürü Ramazan Aytaç ile röportaj yaptı.

Hedef Evim'de Taksitle ev ve konut sahibi olma imkânı (Videolu Haber)
14 Mart 2020 - 17:32
Reklam

Aytaç; Sistemimiz tüm kesime hitap eden bir sistem burada kesinlikle faiz peşinat olgusu olmadan kişinin kendi bütçesine uygun olarak ödeyebileceği taksitlerle yani örnek veriyorum 100 liralık bir konut ya da araç sahibi olmak isteyen herhangi ailemize aylık 416 lira gibi bir taksit imkânıyla bu fırsatı sunuyoruz.
Şanlıurfa büyükşehir Belediyesi’nin tam karşısındadır şubemiz tüm hemşerilerimizi bekleriz. Burada önemli olan husus aslında kulaktan duyma değil de bilgiyi konusunda uzman olan kişilerden almak. Bir çay kahve içmeye gelirlerse detaylı bir şekilde yardımcı oluruz.
 
Sizleri tanıyabilir miyiz?             
Ramazan AYTAÇ Şanlıurfa hedef evim şube müdürü olarak görev yapmaktayım. Şanlıurfa da faizsiz. kefilsiz konut ve araç alımlarında Şanlıurfa halkına yaklaşık 8 aydır hizmet sunmaktayız. Tabi şirketimiz kurumsal bir şirket olduğu için Türkiye’nin birçok ilinde şubelerimiz şuan mevcut. Bunun dışında banka fobisine karşı olarak faize karşı olarak ailelerimizi bir taşınmaz sahibi yapıyoruz.
Sisteminiz nasıl çalışıyor?
Sistemimiz tüm kesime hitap eden bir sistem burada kesinlikle faiz peşinat olgusu olmadan kişinin kendi bütçesine uygun olarak ödeyebileceği taksitlerle yani örnek veriyorum 100 liralık bir konut ya da araç sahibi olmak isteyen herhangi ailemize aylık 416 lira gibi bir taksit imkânıyla bu fırsatı sunuyoruz. Genel anlamda da imc usulü yani el birliği bir sistem olduğu için tüm ailelerimiz belli bir grup içerisinde ödeme güçlerine göre sisteme dâhil oluyor. Ardından noter huzurunda canlı yayında bir çekiliş yapılıyor. Bu çekiliş sıra tespitini gerçekleştiriyor.  Tıpkı bayanların yapmış olduğu altın günü mantığıyla da düşünebilirsiniz.  Her ailemiz sırası gelmiş olduğu ay Türkiye’de istediği herhangi bir bölgede konut ve araç sahibi olma imkânını sağlıyoruz.
Kaç tane şubeniz var
Şanlıurfa da şubemiz 8 aydır aktif durumda bu süreç içerisinde 10’un üzerinde ailemizi konut ve araç sahibi yapmış bulunmaktayız. Nitekim şuan sırasını bekleyen ismi noter huzurunda okunmuş ailelerimiz de mevcut. Türkiye genelinde şuan 40 üzerinde şubemiz var bu yıl sonu itibari ile daha da artmış olacak. Türkiye de ev ve araç sahip olmayan aile hedef evim sayesinde inşallah kalmamış olacaktır.
İnsanların katılım eve güvenmesi için nelere dikkat etmesi gerekir?
Burada az öncede aktarmış olduğum gibi bir çok ailemiz kiracı kirada oturan ailelerimiz var. Tabi bankalardaki faiz fobisine kaşı olan ya da manevi açısında bankayı düşünmeyen ailelerimiz az öncede aktarmış olduğum gibi kendi bütçelerine göre ödeme güçlerine göre sistemden faydalanıp istedikleri konut ve araç sahipleri olabiliyorlar. Kesinlikle ve kesinlikle müşteri kendi ödeme gücü dışında bir şeye yönlendirilmiyor. Ay bazında ödeme sıkıntılı olduğu aylar olursa ödemesini dondurmuş oluyoruz. Taksit dondurma işlemi gerçekleşiyor bir aylık sıkıntısı mı var iki aylık sıkıntısı mı var bu konuda da müşterilerimize yardımcı oluyoruz.
İnsanların ön yargıları var
Şimdi şirketimiz tabi kurumsal bir şirket olduğu için çift nüshalı bir sözleşmemiz var. Her müşterimizle bu çift nüshalı sözleşmemizi okuyup tek tek maddeler halinde aktarıp o şekilde imzalıyoruz. Hem müşterimize hem de kendimize hukuki açıdan bir güvence sağlamış oluyoruz. Bunun akabinde tabi talep üzerine müşterilerimize teminat senedi de veriyoruz. Yani ben 20 TL peşinat ödeyeceğim veya 30 TL peşinat ödeyeceğim bunun garantisini nasıl sağlayabilirim derse bu konuda şirket olarak teminat senedi veriyoruz. Ayrıca yine denetim altında çalıştığımız için kurumsal bir şirket odlumuzdan dolayı Türkiye genelinde 10 tane banka hesabımız var. Binlerce insan bu bankalar kanallarıyla dekont karşılığı ödemelerini yaptıkları için bir nevi paralarına resmiyet kazandırmış oluyorlar.
 
 
Mobilya ve evlilik fuarına firma olarak katıldınız nasıl değerlendirirsiniz?
Fuarımızın bugün ikinci günü dolu dolu geçiyor. Elhamdülillah herhangi bir sıkıntımız bir problemimiz yok. Genel anlamda Şanlıurfa’ya en iyi şekilde hizmet verebilmek adına bu tür organizasyonlara katılım sağlıyoruz.  Hem Şanlıurfa da var olduğumuzun bir resmini gösteriyoruz. Hem de bu nokta da aileleri faizsiz şekilde konut ve araç sahibi yapma imkânı sağlıyoruz hayırlısıyla. Tüm Şanlıurfalı hemşerilerimizi fuara davet ediyoruz. Gelip bir çayımızı kahvemizi içsinler. Şubemizde Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin hemen karşısında hedef evim.  Dilerlerse de şubemizde de kendilerini ağırlarız faizsiz bir şekilde bu sistemden faydalandırmış oluruz.
Hedef evime ilgi nasıl?
Şanlıurfa da ilk fuarımız bu hedef evim ailesi olarak ilgi yoğun büyük tabi burada en önemli husus az öncede aktarmış olduğum gibi tamamen kefilsiz olması peşinatsız olması ayrıca müşterimizin ödeme gücüne hitap etmesi bu hususlar özellikle insanları cezp ediyor. Bu noktada yoğun bir katılım var. Şanlıurfa da bizim bu noktada tek temennimiz müşterilerimizi memnun bir şekilde sisteme dâhil edip memnun bir şekilde teslimatlarını sağlamak olacaktır. 
Son Olarak Şanlıurfalılara neler söylemek istersiniz?
Hedef evim ailesi olarak Şanlıurfalı hemşerilerimizi davet ediyoruz. Hem bir tanışma babında olsun hem de burada uzman arkadaşlarımız konut ve araç konusunda yardımcı olacaklardır. Yine az öncede aktardığım gibi Şanlıurfa büyükşehir Belediyesi’nin tam karşısındadır şubemiz tüm hemşerilerimizi bekleriz. Burada önemli olan husus aslında kulaktan duyma değil de bilgiyi konusunda uzman olan kişilerden almak. Bir çay kahve içmeye gelirlerse detaylı bir şekilde yardımcı oluruz sistemin bilinen tüm yönünü müşterilerimize aktarmış oluruz. Emin olun bu şekilde bir bilgi aktarımı da müşterileri tamamen memnun ediyor. 8 aylık Şanlıurfa sürecimizde de bu olmuştur. Bu şekilde sağlıklı bir bilgi verip müşterilerimizi sistemimizden faydalandırmak olacaktır.
HEDEF EVİM;
Her insanın hayatında hedefi olmalı, bu noktada emeğin ne kadar değerli olduğunu anımsadık ve emeğinizi gereksiz masraflarla cebinizden alan yöntemleri kenara attık, Hedefevim projesini kurduk, inceledik, ilmik ilmik dokuduk ve sizlere sunduk. Ev yada Araç sahibi olmak isteyen herkesin, ekstra maliyetler olan faiz ve vade farkı olmadan da Ev ve Araç sahibi olabilmesine inandık ve bu inançla da küçük birikimlerinizi tasarrufa dönüştürecek faizsiz ödeme seçenekleri geliştirdik. Seçeneklerimizin temelini küçük birikimlerinizle büyük hedefinize ulaşmak oluşturuyor. Milyonlarca insanın hedeflediği, konut, işyeri, arsa, araç gibi yatırımlara uygun, faydalı, borç yükünde ezilmeden faiz yüküne katlanmadan ulaşmasını sağlıyoruz. Faizsiz konut ve araç yöntemlerinin uygulanmasında yüksek tecrübeye sahip, genç, aktif ve dinamik değişen dünyaya ayak uydurabilen kadrolarımızla hizmet veriyoruz. Müşteri odaklı güler yüzlü hizmet anlayışı, dinamik ve mükemmeliyetçi operasyon el altyapımızla, doğru ihtiyaç analizlerimizle her zaman yanınızdayız. Ülkemize katma değer sağlayacak ve yaşam standartlarınızı arttıracak, hedefe giden çözümler için hep birlikte sizlerle yürüyoruz ve yürüyeceğiz,

  MÜŞTERİ POLİTİKASI.
Hedefevim’in müşteri memnuniyeti politikasının temelini “Müşteri Odaklılık” oluşturur. Müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda süreçlerimizi sürekli iyileştirir ve müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kurmayı hedefleriz.

Müşteri memnuniyetini kalıcı kılmak için, müşteri şartlarının karşılanıp karşılanmadığı ve müşterinin değişen beklentileri ölçülüp değerlendirilerek tüm çalışanlara duyurulur, sistem geliştirme çalışmaları yapılır, sunulan ürünle ilgili en ufak memnuniyetsizlik ciddiye alınarak iyileştirme faaliyetleri gerçekleştirilir.

Müşterilerimizin her türlü geri bildirimi tarafımızca hediye olarak algılanır. Uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve müşteri odaklı hizmetimizle sahip olduğumuz tüm kaynakları bu geri bildirimleri “müşteri memnuniyeti“ne dönüştürmek üzere kullanırız.

Hedefevim, müşterilerinin talep ve memnuniyetsizliklerini kolayca iletebildiği, bunların objektif, adil, dikkatli ve gizlilikle ele alındığı, yasal şartlara ve şirket politikamıza aykırı olmayacak şekilde değerlendirildiği, aynı memnuniyetsizliğin tekrar oluşmaması için gerekli iyileştirmelerin ve kontrollerin sürekli yapıldığı, müşteri ile olan ilişkilerinde şeffaflığı esas almış, bütün müşteri memnuniyetsizliklerinin çözülmesini ana ilke olarak kabul etmiş, müşteri odaklı bir yaklaşımı takip etmektedir.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum