Hekim Home'den Urfalılar memnun (video)

Kaçmaz; Müşteri talebine göre koltuklar da renk seçeneklerimiz mevcut, firmanın yapabileceği değişiklikler varsa onları da müşteri talebine göre yapıyoruz.

Hekim Home'den Urfalılar memnun (video)

Kaçmaz; Müşteri talebine göre koltuklar da renk seçeneklerimiz mevcut, firmanın yapabileceği değişiklikler varsa onları da müşteri talebine göre yapıyoruz.

Hekim Home'den Urfalılar memnun (video)
01 Kasım 2020 - 14:09

Hekim Home mobilya mağaza müdürü Emin Kaçmaz Şanlıurfa Gazetesine eyaptığı açıklamada; yaklaşık 15 yıldır bu sektörde yer almaktayım. 2017 yılında ilk şubemizi Viranşehir’de açtık, yoğun bir şekilde müşteri talebi olduğundan dolayı merkez de yer açtık biz müşterilerimizin taleplerini gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Elimizden geldikçe müşterilerimize güzel hizmet veriyoruz ve vermeye de devam edeceğiz. Kampanyalarımız genelde aylık üzerine oluyor, her ay her ürün de farklı kampanyalarımız oluyor. Örneğin, Ekim ayına özel şuan çeyiz paketlerinde uygun fiyatlarımız, kalite önceliklidir onun dışında çeyiz paketlerimiz de en uygunu 20 bin liraya geliyor. Müşteri talebine göre koltuklar da renk seçeneklerimiz mevcut, firmanın yapabileceği değişiklikler varsa onları da müşteri talebine göre yapıyoruz. Biz elimizden geldikçe bütün müşterilerimizi memnun etmeye çalışıyoruz ve onlar da bizden çok memnunlar buradan tüm müşterilerimize şükranlarımı iletiyorum. Bize sosyal medya üzerinden veya direk arayarak teşekkürlerini iletiyorlar bu da bizi memnun ediyor ve daha fazla başarılı olmamız için büyük bir sebeptir. Güvenle çalışmaktır, işini severek yapmaktır, kaliteden ödün vermemektir, ürünler ne kadar kaliteli olursa halkımıza karşı ne kadar dürüst olursak bu şekilde büyümeye devam ederiz. Öncelikle kişiliği, konuşması, hal ve hareketleri her zaman önemlidir öncelik olarak bunlara dikkat ediyoruz tabi en önemlisi de güler yüzlü olmasıdır, ne kadar sıkıntısı olursa olsun bunu kesinlikle müşteriye yansıtmamasıdır. Şanlıurfa Halkının bizden memnun olduklarını düşünüyoruz çünkü beklemediğimiz bir sevgi ile karşılaştık, biz halkımızdan memnunuz umarım Şanlıurfa halkı da bizden daha çok memnun olacaklardır. Özellikle Türkiye Finans üzerinden 36 aya kadar yaptığımız taksitlerimiz var, elimizden geldikçe müşterilerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz ve istedikleri taksit seçeneklerini yapıyoruz. Yeni evlenen çiftlerde Herkesin kendi zevkleri farklıdır, biz de birçok çeşit, birçok model vardır. İsteyene spor takımlarımız, arzu edene de avangard modellerimiz hepsi mevcuttur biz de, elimizden geldikçe isteklerini karşılamaya çalışıyoruz.  Özellikle instagram üzerinden ulaşabilirler, hekim home ev mobilyaları yazmaları yeterlidir, yerimiz Diyarbakır yolu üzeri Karaköprüdedir. Halkımızın bize destek vermesini bekliyoruz, elimizden geldikçe yaptığımız hizmetleri daha iyi yapmaya çalışıyoruz, halkımızı çay içmeye bekliyoruz.
Haber: S.Güler

YORUMLAR

  • 0 Yorum