Reklam

Karaköprü Belediyespor yeni yönetimi görev bölümü yaptı

7 Ocak 2020 Cuma günü gerçekleştirilen olağan üstü kongre sonucunda Karaköprü Belediyespor yeni yönetimi görevi devraldı.

Karaköprü Belediyespor yeni yönetimi görev bölümü yaptı

7 Ocak 2020 Cuma günü gerçekleştirilen olağan üstü kongre sonucunda Karaköprü Belediyespor yeni yönetimi görevi devraldı.

Karaköprü Belediyespor yeni yönetimi görev bölümü yaptı
21 Ocak 2020 - 19:58

Karaköprü Belediyesporlu futbolcular, 18 Ocak 2020 Cumartesi oynanan maçta Erzincanspor’u 1-0 yenerek yeni yönetime 3 altın puan hediye ettiler.

Karaköprü Belediyespor yeni yönetimi görev bölümü yapmak üzere dün akşam saatlerinde toplandı.

Yaklaşık 2 saat süren toplantı sonrasında 11 kişiden oluşan KARBEL Karaköprü Belediyespor Yönetim Kurulunda görev bölümü şöyle gerçekleştirildi:

Ahmet Kenan KAYRAL : Kulüp Başkanı
Halaf TOKMAKÇI : As Başkan
Mehmet Mevlüt KEKLİK : Başkan Yardımcısı
Mehmet NİMETOĞLU : Başkan Yardımcısı ve Genel Sayman
Hasan ÇİÇEKÇİ : Genel Sekreter
Vehbi BEYAZ : Hukuki İşler Sorumlusu
Müslüm ABACIOĞLU : Medya ve Tanıtım Sorumlusu
Mehmet EROL : Sosyal İşler Sorumlusu
Cemal MEŞÇİ : Reklam ve Tanıtım Sorumlusu
Ahmet BADILLI : Alt Yapı Sorumlusu
Mahmut ÖZBEK : Tesisler, Stadyum ve Taraftarlar Sorumlusu

Karaköprü Belediyespor’umuzu en iyi yerlere getirme gayreti içersinde olacağız

Toplantı sonrasında yönetim kurulundaki yol arkadaşlarına başarılar temennisinde bulunan Karaköprü Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Kenan Kayral, “Geçtiğimiz Cuma günü gerçekleştirilen olağanüstü kongre ile Karaköprü Belediyespor yönetimini resmen devraldık. Şimdiye kadar emeği geçen başta Karaköprü Belediye Başkanımız Metin Baydilli olmak üzere eski Başkan ve Yönetim Kurulu Üyelerine tekrar teşekkür ediyoruz. Zor bir zamanda zor bir görevi devraldığımızın farkındayız. Ancak bu takım sadece Karaköprü ilçemizin değil, Şanlıurfa’mızın takımıdır ve herkesin üzerine düşeni yapacağından, desteğini esirgemeyeceğinden şüphemiz yok. Yaptığımız her işimiz yönetimdeki 11 arkadaşı ve işi çok iyi bilen dostlarla yapılacak istişareler sonucunda yapılacak, her işten her arkadaşımızın bilgisi olacaktır. Birlik ve beraberlik içersinde herkes iyi bildiği her konuda fikrini ortaya koyarak bu işin üstesinden gelecek ve değerli futbolcularımızın da gayretiyle Karaköprü Belediyespor’umuzu en iyi yerlere getirme gayreti içersinde olacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Yönetim Kurulundaki arkadaşlarımıza tekrar görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Karaköprü Belediyespor, birkaç takviye ile daha da güçlendirilir

As Başkan Halaf Tokmakçı ise, takıma birkaç takviye ile daha da güçlendirilecek Karaköprü Belediyesporlu futbolcuların azim ve kendilerine güvenle çıkacakları her maçı rahatlıkla kazanacaklarına inandıklarını, eski-yeni yönetim demeden Şanlıurfalı–Karaköprülü herkesin takımlarına destek olmalarını arzu ettiklerini söyledi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum