Kaya güven tazeledi

Şanlıurfa Ticaret Borsası Başkanlığına Mehmet Kaya 304 oy alarak tekrar seçildi.

Kaya güven tazeledi

Şanlıurfa Ticaret Borsası Başkanlığına Mehmet Kaya 304 oy alarak tekrar seçildi.

Kaya güven tazeledi
08 Nisan 2018 - 15:16

Şanlıurfa Ticaret Borsası seçimleri 7 Nisan 2018 Cumartesi günü iki liste halinde yapıldı. Mevcut Başkan Mehmet Kaya ve Zahireciler Borsası Başkanı Ali Yücetepe’nin aday olduğu seçimlerde   569 üyenin kayıtlı olduğu seçimde ; Mehmet Kaya’nın listesi 304 oy alırken Ali Yücetepe’nin listesi ise 227 oy aldı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis asil üyeliklerine ; Mehmet Kaya, Kızıldemir Tarım Otomotiv sanayi ve Ticaret limited Şierketi. Orhan Gülle, Yonsa Tarım Ürünleri Teks.Taah.Paz.San.Ltd.Şti., Bülbül Pamuk Tekstil San.Tic.Ltd.Şti,  Çiçek tarım ürenleri paz.san.tic.LTd.Şti,  Çadırcı Tekstil yağ inş.san.tic.ltd.şti,  Karakuçak çırçır odo sanayi tic.ltd.şti, Özkoçlar elektrik teks.Pet.Nak.otomotiv inş.San.Tic.Ltd.Şti, Faruk Akbaş, Öz Beyazaltın Çırçır Prese Tek.Tar.ürün.san.tic.ltd.şti, Nusret Kara, Halil kutluay, Almet Tarım gıda pazarlama Sanayi Ticaret LD.Şti. seçildi.

Yedek meclis üyeliklerine ise Ahmet Göktaş, Eceteks Pamuk Sanayi ve Ticaret limited Şirketi,Abdulkadir Lütfi Peker, Aksoy Gübre ve Tarım ilaç sanayi tic.ltd.şti, İbrahim eser, Burhan karageçili, Mehmet Can Tarım ürünleri gıda ith.ihr.san.tica.ltd.şti, Mehmet ekmen,Mustafa Çakmaklı, Ramazan Yıkmış, Gökçeviran Tarım Ürünleri Tek.Pet.İnş.Nak.san.Tic.Ltd.Şti, ve Abdullah Yıldırım seçildi.

Mehmet Kaya başkanlık yaptığı dönemlerde Şanlıurfa’ya Gümrük binası, Sağlık ocağı, okul, Pamuk analiz loboratuvarı, lisanlı pamuk ve buğday depoları olmak üzere çiftçilerin her türlü sorunlarını çözdü. Kaya’nın başkanlık yaptığı dönemlerde hiçbir yolsuzluk olayı gündeme gelmedi. Şeffaf ve durst yönetimi ile gerek ziyasilerden, gerekten mülki, idari ve sivil toplum örgütlerinden takdir toplandı.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • beski
    1 ay önce
    beski aşireti olarak yeni yönetimi tebrik ederiz.beskili akrabalarımızı yönetim onlarla gurur duyuyoruz.