Lazer epilasyon 4 mevsim uygulanan bir işlemdir

Çelik, Lazer epilasyonda 12 seans halinde giriliyor, 10 seans artı 2 seans kontrol şeklinde, yüzde 85 artı 90 bitiş garantisi veriyoruz.

Lazer epilasyon 4 mevsim uygulanan bir işlemdir

Çelik, Lazer epilasyonda 12 seans halinde giriliyor, 10 seans artı 2 seans kontrol şeklinde, yüzde 85 artı 90 bitiş garantisi veriyoruz.

Lazer epilasyon 4 mevsim uygulanan bir işlemdir
16 Mart 2021 - 18:09

Güzellik uzmanı  Zeliha Çelik  Şanlıurfa Gazetesine yaptığı açıklamada ; yaklaşık 2 yıldır uzmanım, 4 yıldır bu sektördeyim. Bir güzellik merkezine gidip orada uzmanlar tarafından eğitim aldım daha sonra sürekli video izleyerek, uzmanların yanında durarak, sınavlara girerek yavaş yavaş kendimi geliştirdim ve bu şekilde meslek hayatıma devam ediyorum. Lazer epilasyon 4 mevsim uygulanan bir işlemdir, 12 seans halinde giriyorsunuz, 10 seans artı 2 seans kontrol şeklinde, yüzde 85 artı 90 bitiş garantisi veriyoruz. Bu meblanın daha fazla olması müşteriyi var sayalım biz müşterilere depilasyon yapmayın diyoruz, depilasyonuda yüzeysel olarak anlatayım, işlemdeyken kısaltma yapılması gereken yerde jilet, ağda, tüy dökücü kremler kullanıldığı takdir de 12 seansta verebileceğimiz oran tüy üzerinden değerlendirirsek yüzde 75 artı 80’dir.  Lazer epilasyon 4 mevsim yapılır, örneğin 1 – 2 seans aralığımız yaklaşık 20 gün iken seansların sonuna doğru yaklaştığımız da örneğin 8 – 9 seans aralığın da maksimum ayda bir seansa girmiş oluyorsunuz tabi bu da 12 aya denk gelmiş oluyor. Merdiven altı yerlerden uzak duralım, tabi girdiğiniz cihazlar da önemli ama çok iyi bir cihaza girip çok kötü sonuçlar almak da vardır ya da kötü bir cihazla girip çok iyi sonuçlar almak da vardır bu estetisyene de bağlı bir durumdur. Estetisyenin uzman olup olmadığını nasıl anlarız, estetisyenlerin güzellik uzmanlığı belgeleri var o kişiye ait, onları gördükten sonra kişinin uzman olduğunu anlayabiliriz. Örneğin ben müşteriyim ve cilt leke tedavisini uygulamak istiyorum ve herkes için geçerli gitmeden önce araştırıyorsunuz nasıl uygulanıyor, uygulama süreci nedir diye bunları yüzeysel olarak sosyal medya üzerinden önce Google üzerinden açıp o işleme bakmaları gerekiyor bu daha sağlıklı olur. Evet, var çünkü normal de epilasyona girip çıkıldığı takdir de önce krem sürüp sonra çok yüksek sıcaklık varsa ve kişi kısa kollu giyip sokağa çıkıyorsa epilasyon yanığı dediğimiz olay cilt güneşle temas edince meydana gelir. Bizim sektöre etkisi şöyle, bir cihazın birçok müşteriye temas etmesi, tabi her müşteriden sonra dezenfektanlarla temizliyoruz, içeriye girmeden kişilerin ateşlerini ölçüp, dezenfektan verip o şekilde alıyoruz. Millet korkuyla yaklaşıyor, halkımız gelmekte çekiniyor ya da geldikleri takdir de tek kullanımlık sedye örtülerimizi seriyoruz sedyeye ve bunu bile tekrardan değiştirmelerini talep ediyorlar haklı olarak. Başta bizim sektör olmak üzere ve diğer tüm sektörler adına umarım çok kısa bir süreç de pandemi sürecini yeneriz. Ben halkımıza şunu söylemek istiyorum, lütfen kurallara uyalım, maskelerimizi takalım ve kişilerle çok fazla temas halinde olmayalım. Bunları ne kadar kısa sürede yaparsak bir o kadar koronavirüsü erken yenmiş oluruz, bir an önce korona süreci bitsin de biz de işimize bakalım. Dedi.


özel haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum