Media Markt Şanlıurfa Mağazasını Açtı

Avrupa’nın 1 numaralı elektronik perakendecisi konumundaki Media Markt Türkiye’deki büyümesine hız kesemeden devam ediyor. Şanlıurfa Piazza AVM’deki mağazanın

Media Markt Şanlıurfa Mağazasını Açtı

Avrupa’nın 1 numaralı elektronik perakendecisi konumundaki Media Markt Türkiye’deki büyümesine hız kesemeden devam ediyor. Şanlıurfa Piazza AVM’deki mağazanın

Media Markt Şanlıurfa Mağazasını Açtı
10 Ekim 2013 - 14:58

Avrupa’nın 1 numaralı elektronik perakendecisi konumundaki Media Markt Türkiye’deki büyümesine hız kesemeden devam ediyor. Şanlıurfa Piazza AVM’deki mağazanın açılışını Media-Saturn Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür (COO) Marcus Tengler, Media- Saturn Finanstan Sorumlu Genel Müdür (CFO) Korhan Öz ve Media Markt Şanlıurfa Mağaza Genel Müdürü Serdar Özay  gerçekleştirdi.

Yapılan yazılı açıklamaya göre; Toplam 3,700 metrekarelik alanda, 50 bin çeşit dünya markasını teknoloji meraklılarıyla buluşturan Media Markt, her biri alanında profesyonel 52 kişilik ekibiyle hizmet veriyor.

HEDEF: “YILSONUNA KADAR 32 MAĞAZA”

Media-Saturn Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür (COO) Marcus Tengler, Türkiye’deki ilk Media Markt mağazasını 6 yıl önce açtıklarını belirterek, “Türkiye, Media-Saturn grubu için stratejik öneme sahip ülkelerin başında geliyor. 6 yılda başarılı işler çıkarttık. Başarılarımıza yenilerini ekleyerek Türkiye’nin her noktasına bir an önce ulaşmak istiyoruz.” dedi.

Türkiye’nin en güzel bölgesinde, etrafı tarihi güzelliklerle çevrilmiş bu özel şehirde olmaktan dolayı mutluluğunu dile getiren Marcus Tengler, “3,700 metrekarelik mağazamızda son teknolojiyi Şanlıurfalılarla buluşturmak bize gurur veriyor. Önümüzdeki dönemde Ankara açılışlarımızı da büyük bir heyecanla gerçekleştireceğiz. Böylece 2013 yılını 32 Media Markt mağazası ile kapatmayı hedefliyoruz.” dedi. 

Şanlıurfa Piazza AVM’de 10 Ekim Perşembe günü saat sabah 08:00’de sayısız üründe inanılmaz kampanyalarla gerçekleştirilen açılışın, Urfa’da yeni bir dönemi başlatacağına inandıklarını belirten Tengler, “Kurumsallığımızı, uzmanlığımızı, uluslararası perakendecilik anlayışımızı, hizmet kalitemizi, düşük fiyatlarımızı, satış ve sonrası hizmet farkımızı, ürün çeşitliliğimizi ve son teknolojiyi beraberimizde getiriyoruz. Tüm bu özelliklerimizle bölgenin gelişimine de katkıda bulunacağız.” dedi.

YÜKSEK FİYATLARIN ACI SONU MEDİA MARKT İLE GELİYOR...

Media Markt Şanlıurfa Mağaza Genel Müdürü Serdar Özay: “Şehirlerin en şanlısı Urfa’da, ilk mağazamızı sizlerle buluşturmak bizleri oldukça heyecanlandırıyor. Duyduğumuz bu heyecana ortak olup açılışımızda bizleri yalnız bırakmadığınız için siz değerli Urfalı dostlarıma teşekkür ediyorum. Urfalıları en az bir günlerini ayırıp yeni alanlarımızı görmek ve son teknoloji ürünlerle tanışmak üzere mağazamıza bekliyoruz” şeklinde konuştu.

“BAKMADAN ALMAM” DİYENLERE ÖZEL İNDİRİMLER MEDİA MARKT’TA!

Açılışa özel indirimli fiyatlarıyla; Samsung 42’’ Led TV, Samsung ATIV Book2, İpad Retina ve İphone 4 8Gb yoğun ilgi gördü. Yüzlerce ürünü kapsayan Media Markt indirimleri ile Urfalılar; beyaz eşyadan, televizyona, cep telefonundan tabletlere kadar pek çok ürünü indirimli fiyata alma fırsatı buldu.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum