MEDIREVO'nun Bor ve Kenevir Mucizesi Şanlıurfa'da (VİDEO)

Dünyada Bor ve Keneviri aynı anda beslenme destek, kozmetik, deterjan, çay ve kahvede değerlendiren ilk ve tek doğrudan satış firması olan MEDIREVO Şanlıurfa’da yoğun ilgi görüyor.

MEDIREVO'nun Bor ve Kenevir Mucizesi Şanlıurfa'da (VİDEO)

Dünyada Bor ve Keneviri aynı anda beslenme destek, kozmetik, deterjan, çay ve kahvede değerlendiren ilk ve tek doğrudan satış firması olan MEDIREVO Şanlıurfa’da yoğun ilgi görüyor.

MEDIREVO'nun Bor ve Kenevir Mucizesi Şanlıurfa'da (VİDEO)
16 Eylül 2020 - 14:20

Medikal alanda devrim niteliğinde ürünler geliştiriyor ve bu ürünleri doğrudan satış sistemi ile halkın hizmetine sunan MEDIREVO Kurucu Lider ve Etik Kurul Üyesi Hatice Aybar ;  Şanlıurfa Gazetesine yaptığı açıklamada;  4 çocuk annesiyim . 20 yıldır network yapıyorum . ilk olarak perakende satış olarak başlamıştım. 10 yıldır profesyonel olarak ekip yönetiyorum, hem saha hem sosyal medya hem bire bir görüşmelerde çok etkili sonuçlarım var. X firmalar da bölge yöneticiliği, zümrüt müdürlük gibi unvanları aldım, her zaman ilk tercihim Türk firması olmasıydı Medirevo’ya giriş sebeplerimden biri milli gelirimiz olan bor ve keneviri Medirevo da birleştirip dünya genelinde satışa sunulması. Bu da hem ülkemiz de kazanmak isteyen gerek iş arayışı içinde olanlar gerek kadınlar bu gibi kişiler de çok etkili olacağını düşündüğüm için ve patron sayın Devrim Hamaratlar'ı 10 yıldır tanıyorum. Birçok firmada kendisi üstün başarılar elde etmiş kendisi dünya birincilikleri almış uzman bir doğrudan satış uzmanı ve şirket sahiplerinden Deren Öztürk;  Cozmoderin, Deren Kozmetik, Deren ilaç babası Taşkın Öztürk ile beraber şirket sahipleri. Bunların bu şirkette bulunmaları ve 39 yıldır bor’u araştırıp bor üzerinde içilebilir hale getirmesi, kenevir tohumunun işlenip içilebilir hale getirilmesi bunlarında birleşip bize ek gıda, içilebilir yağlar, temizlik ürünleri, cilt bakım ürünleri olarak sunulması dikkatimi çekti. Tabii ki araştırmacıyım. Zaten network yapan biri mutlaka araştırmacı olur, ilk başta şirketi araştırdım, kazancı araştırdım ki herkesin birinci sebebi kazanç. Özellikle korona döneminde sağlık olması çok dikkatimi çekti ve sağlık varsa varım dedim, gerek kazancımdan feragat ettim . Kendim şuan Doğu Anadolu’da ve Güneydoğu Anadolu’da tek liderim. Kendimi bu firmaya yönlendirdim, bu da çok doğru bir karar verdiğimi onayladı . Çünkü diğer şirketten istifamı vermeden önce tüm ürünleri kendim ve ailemde kullandım. Ürünlerin içinde ki mesela Omega’da bir kril yağı, D vitaminindeki resveratol bu gibi ürünlerin bor ve kenevirle birleşmiş olması, her bir üründe farklı bir strateji işlenmiş olması dikkatimi çekti.

Ürünlerde Memnuniyetlerde yüzde 300 sonuç çıktı
Aybar;  Bunları kullandığım zaman memnuniyetler hani biz networkçu olarak ürünlerden yüzde 20 – 30 sonuç alırsak mükemmel deriz ama ben yüzde 300’lere sonuçlar çıktı. Artık insanlara bir ürünü kullan, bu üründen bu üründen bu sonucu alıyorsun diyorum ama abartmıyorum çünkü insanlar 3 tane memnuniyetle geri dönüyorlar bu beni daha da heyecanlandırdı daha da umutlandırdı. Kazanç, diğer firmalar da yaptığım emeğin 10’da 1’ini yaptım ama aynı sayıyı kazandım. Hem ürün kaliteli hem şirket kaliteli hem kazanç güzel hem milli cevherimiz hem sağlık söz konusu bu yüzden Medirevo dedim.
 
Bu kazancı elde etmek için tek yapmaları gereken kullan tavsiye et.
 Aybar; Ben biraz da kazanç kısmından bahsetmek istiyorum, kadın isterse diye bir başlık adı altında ev hanımlığından iş hayatına network şu an online satış dünyanın en çok ve en önde giden satışı ve bu çerçeve de para kazanmak isteyen gerek kadınlarımız, annelerimiz veya iş arayan insanlarımız kadın erkek fark etmez bunu yapabilirler, bu kazancı elde edebilirler tek yapmaları gereken kullan tavsiye et, network o kadar da zor bir şey değil. Bu yönde tüm lider arkadaşlarımızı güzellik merkezi ve medirevo da yer alanlar sağlıkçılarımız, doktorlarımız, eczacılarımız, öğretmenlerimiz, müdürlerimiz bu kesimin çok ilgisini çekti çünkü bor’un ve kenevirin faydasını biliyorlar. Bende onlara hem sağlıklarını kullanarak hem de para kazanmaya davet ediyorum, çok güçlü bir ekibiz dünya da ismi sıkça duyulacak bir ekip kuruluyor bu ekibe herkesi davet ediyorum. “Dünyam Akademi” ve “Medirevo” olarak Şanlıurfa’da Bahçelievler’de yerimiz mevcut ofis ve akademi olarak.

Urfa’da bir ilki gerçekleştirdik
Ümran Başar ise Şanlıurfa Gazetesine yaptığı açıklamada ; daha önce de bir röportajımız yayınlanmıştı ve ondan çok memnun olduk Şanlıurfa Gazetesinden Latif ve Mehmet Bey’e bizi ziyaret ettikleri ve bizi tanıtmak için geldiklerinden dolayı çok teşekkür ederiz, tüm Urfa halkına buradan sevgiler ve saygılarımı sunuyorum. Ben size iki konudan bahsetmek istiyorum birincisi Medirova yeni kurulan çok güzel bir şirket, bizim de aynı zamanda iş yerimizi kullandığımız ürünler. Bu ürünlerden bahsetmek istiyorum ve bir de bunun dışında az önce Hatice Aybar hanımefendiyi dinlediniz onunla yolumuz nasıl kesişti. Biz ne yapıyoruz bunlardan da bahsetmek istiyorum. Şanlıurfa’da biz çok güzel şeyler yapıyoruz kadınlar adına, hanımlar adına gerçekten Urfa’da bir ilki gerçekleştirdik biliyorsunuz ne olursa olsun eğitim olmayan hiçbir sektör hiçbir kurum büyüyemez ve gelişemez, büyümenin ve gelişmenin hatta bunu ülke bazında bile düşünebiliriz temel şartı eğitimdir. Peygamber Efendimiz’in de her zaman hatırımız da olan sözü şudur ki; Beşikten mezara kadar ilim öğreniniz biz de buradan yola çıktık Urfa’da hanımlar için tabi beyler de katıldılar buna da çok memnun olduk.

Burada;  hanımlarımız iş sahibi olmaları, ölene kadar kollarında altın bilezik olmasını ekonomik anlamda özgür olabilmeleri için iş sahibi olmaları yolunda eğitim veriyoruz.
Başar; Başta sadece hanımlar katılırlar diye düşünüyorduk. Bir eğitim okulu açtık, burada hanımlarımız iş sahibi olmaları, ölene kadar kollarında altın bilezik olmasını ekonomik anlamda özgür olabilmeleri için iş sahibi olmaları yolunda eğitim veriyoruz. Burada güzellik uzmanlığı, kalıcı makyaj, cilt bakımı, lazer epilasyon kullanılması gibi dallar da eğitimler veriyoruz, daha önce çıraklık okulunda 5 yılda öğrenilen konular 5,5 – 6 aylık gibi bir süreçte sıkıştırılmış olarak veriliyor. Ve belge olarak alındığında da ustalığa tekabül ediyor, ustalık demek de zaten bir iş yeri sahibi olmak, o iş yerinde usta olmak anlamına geliyor. Bu yüzden Urfa’da ki hanımların bu sektörle ilgilenen beyleri mutlaka bekliyoruz onlarla da tanışmaktan büyük onur duyacağız. Medirova’dan söz edeyim, ben aslen Denizli doğumluyum Hatice hanım’da bizim bir numaralı ilk kursiyerimizdi, ne kadar hanımefendi ne kadar işine sadık, disiplinli ve öz verili olduğunu onu tanıyınca öğrendim. Kendisi son derece uzun yıllar bu sektör de hizmet vermiş, deneyimli ve başarılı bir iş kadını, içinde… Su sözü geçince hemen dikkatimi çekti çünkü biz o sular da bebekliğimizden sonra sürekli yıkandık o suyun ne anlama geldiğini çok iyi biliyoruz kendi memleketim olduğu için. Son derece şifalı ve birçok hastalıkta da tedavi edici olduğunu biliyorum. Medirevo şirketinde ki son derece donanımlı ve eğitimli kişiler sahipler bu konuda da uzmanlar bunu kullanmışlar. Kenevir, Bor gibi çok güzel sağlığımız için de çok güzel katkılı ve sağlam ürünler üretmişler. Biz Hatice hanımla beraber yola çıktık, beraber çalışıyoruz şimdi bu ürünleri önce kendimiz kullandık, eşim bir hekim olarak o denedi, oğlum yanı zaman bir hekim olarak o denedi birçok hastasına tavsiye ettiler ve sonuçta da şifa olduğunu görünce birlikte çalışmaya karar verdik. Buraya gelen müşterilere birçok ürünleri kullanıyoruz güzellikle ilgili, eğer rahatsızlıkları varsa ürünleri tavsiye ediyoruz içiyorlar ve aldığımız sonuçlar son derece iç açıcı ileriye dönükte çok iyi sonuçlar getireceğini gösteriyor. Bundan dolayı ben çok mutluyum, inşallah hem Medirevo şirketiyle tanışmak üzere hem de eğitimlerimizden, güzellikle ilgili yaptığımız işlemlerden faydalanmak üzere herkesi buraya bekliyoruz. Dedi.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum