"Önce Hekim Platformu" hekimlerin desteğini istiyor

Tabip Odası seçimilerine kısa süre kala "Önce Hekim Platformu” adayları gruplar halinde Newhospital, Lotus, Metrolife, Academia, ŞANMED özel hastaneleri ve Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Haliliye Ek binasında görev yapan doktorları ziyaret ederek sorunlarını dinleyip önerilerini aldılar.

"Önce Hekim Platformu" hekimlerin desteğini istiyor

Tabip Odası seçimilerine kısa süre kala "Önce Hekim Platformu” adayları gruplar halinde Newhospital, Lotus, Metrolife, Academia, ŞANMED özel hastaneleri ve Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Haliliye Ek binasında görev yapan doktorları ziyaret ederek sorunlarını dinleyip önerilerini aldılar.

21 Nisan 2022 - 15:20

Şanlıurfa Tabip Odası 24 Nisan 2022 günü,09.00-17.00 saatlerinde yapılacak seçimlerinde Siverek Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Hasan Şık başkanlığındaki “Önce Hekim Platformu” sorun olan değil sorunları çözen bir meslek odası” oluşturmak amacıyla Şanlıurfa il genelindeki tüm hekimlerin desteğini almak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Bu çerçevede  “Önce Hekim Platformu” adayları gruplar halinde  Newhospital, Lotus,  Metrolife, Academia, ŞANMED özel hastaneleri ve Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Haliliye Ek binasında görev yapan doktorları ziyaret ederek sorunlarını dinleyip taleplerini aldılar.
                Önce Hekim Platformu Yönetim kurulu adayları  Atakan Kırteke, Mustafa Çetin ,Abdulkadir Aktürk’den oluşan ekip, yine TTB Merkez Delege adayları  Hikmet Şeyhanlıgil ,  Mehmet Sabri Şeker, Onur Kurulundan Abdurrahim Çekin , Bilal Yıldız’dan oluşan ekip ile Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapan Önce Hekim Platformunda Denetleme Kurulu adayı Dr.İbrahim Akkuş, Yönetim kurulu adayı Dr.Orhan Kılıç, Türk Tabipler Birliği Kongre Deleğesi Adayı Dr Salih Can ‘den oluşan ekipler Şanlıurfa’da faaliyette bulunan Newhospital, Lotus,  Metrolife, Academia, ŞANMED özele hastaneleri ve Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Haliliye Ek binasında görev yapan doktorları ziyaret ederek sorunlarını dinleyip taleplerini aldılar.

           ÖNCE HEKİM DEMEYE GELİYORUZ
            Önce Hekim Platformunca Şanlıurfa Gazetesine yapılan açıklamada ; Şanlıurfa Tabip Odası seçimilerine yoğunu bir şekilde hazırlanıyoruz.  Sorun olan değil sorunları çözen bir meslek odası” oluşturmak amacıyla Şanlıurfa il genelindeki tüm hekimlerin desteğini almak için kamu ve özel hastaneler, özel sağlık kuruluşlarını ziyaret ediyoruz.  .hekimlerimizle istişarelerde bulunuyoruz. Sorunları yerinde görüyoruz. önerileri dinliyoruz. Amacımız, başta hekimlerin kaybolan mesleki saygınlığı ve özlük haklarını meslek odamız ile yeniden kazanmak adına yönetim olarak adımlar atacağız. Yönetimimizin hekim merkezli ,liyakatli ,adil bir anlayış ve apolitik bir tavır ile bu görevi başaracağına inancımız da tamdır.


SİVEREK DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ DR. HASAN ŞIK BAŞKANLIĞINDAKİ "ÖNCE HEKİM PLATFORMU"NUN YÖNETİM KURULU, DENETİM KURULU, ONUR KURULU VE TÜRK TABİPLER BİRLİĞİ KONGRE DELEGE ADAYLARI ;

           Yönetim Kurulu Adayları ; .Hasan Şık, .Atakan Kırteke, Dr.Mustafa Çetin, Dr.Gülben Saraçoğlu, Dr.Orhan Kılıç, Dr.Abdulkadir Aktürk ve Dr.Ahmet Yeşildağ’dan oluştu.

           Denetleme Kurulu adayları ise Dr.Bilal Yıldız,Dr.İbrahim Akkuş ve Dr.Erdem Doğan’den oluşuyor.
           Onur Kurulu adayları ise Dr.Mahmut Subaşı, Dr.Mehmet Ali Eren, Dr.Abdurrahim Çekin, Dr.İsa Çıkay ve Dr.Bahattin Çelik’den oluştu.

            Türk Tabipler Birliği Kongre Deleğesi Adayları ; Dr.Bedri Caner Kaya, Dr.Ali Palice, Dr.Halil Baysal, Dr.Hikmet Şeyhanlıgil, Dr.Mehmet Sabri Şeker, Dr.Selim Bozay ve Dr.Salih Can’dan oluştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum