Önemli olan bizim birlikteliğimizdir

Şanlıurfa Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Kamil Güler Diş Hekimi Dr. Bahdır bülbül ile röportaj yaptı.

Önemli olan bizim birlikteliğimizdir

Şanlıurfa Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Kamil Güler Diş Hekimi Dr. Bahdır bülbül ile röportaj yaptı.

Önemli olan bizim birlikteliğimizdir
16 Ekim 2019 - 11:31

Bülbül, Türk ordusu yalnız bu dönemde değil daha öncede çok daha büyük badireler atlattı. Gerek Kıbrıs barış harekatında olsun, gerekse daha önce Afrin de olduğu gibi daha önce diğer operasyonlarda olduğu gibi ALLAH’IN izniyle bundan da başarıyla çıkacağından hiç şüphemiz yok.
Bizim genlerimizde var bu, kanlarımızda var bu, biz bir Osmanlı torunlarıyız her zaman için şahadeti göze almış olarak böyle koştururuz.
Canı gönülden onları destekliyoruz. Ailelerine sabırlar diliyoruz. Şehit ailelerimize sabırlar diliyoruz.  İnşallah başka zayiat vermeden dediğim gibi inşallah ülkemize, bölgeye barış ve huzur getirirler.
 
SİZİ TANIYA BİLİR MİYİZ?
Ben Bahadır Bülbül özel Gap  Dental Diş hastanesinde diş hekimi olarak  görev yapmaktayım.
CUMHURBAŞKANIMIZIN TALİMATI İLE BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI SİZ BU KONUDA NELER SÖYLEYECEKSİNİZ?
Barış Pınarı Harekatı ile bölgeye barış ve huzur gelmesi amaçlanıyor.  Kahraman Türk ordumuz zor şartlarda da olsa bunu sağlamak için ellerinden geleni yapacaklarına inanıyorum. Kahraman ordumuz gerekirse vatan evlatlarımızdan şehitler olacaktır, şehitlerimizde oldu. Buradan onlara ALLAH’TAN rahmet diliyorum. Zaten şehitlerimiz inşallah onlar ölü değiller cennette Peygamber efendimize komşu olmakla müjdeleniyorlar. İnşallah şehitlerimizin mekanı cennettir. Bu yolda çok daha fazla zayiat gelmeden inşallah başarıya ulaşacağımıza inanıyorum. Kahraman Türk ordumuza başarılar diliyorum. Rabbimiz onların yar ve yardımcı olmasını istiyorum.
TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN EN BÜYÜK OPERASYONU BU SİZ BU KONUDA NELER SÖYLEYECEKSİNİZ?
Türk ordusu yalnız bu dönemde değil daha öncede çok daha büyük badireler atlattı. Gerek Kıbrıs barış harekatında olsun, gerekse daha önce Afrin de olduğu gibi daha önce diğer operasyonlarda olduğu gibi ALLAH’IN izniyle bundan da başarıyla çıkacağından hiç şüphemiz yok. Bizim ordumuz yalnızca mühimmatıyla değil ALLAHÎN verdiği kuvvetle içten gelen cesaretle bunun üstesinden geleceğine inanıyorum.
ŞUAN İHTİYAÇ DAHİLİNDE SİZİ ÇAĞIRSALAR GİDER MİSİNİZ?
ALLAH’IN izniyle şuna inanıyorum. Sadece ben değil Müslüman’ım diyen Türküm diyen vatandaşlarımızın buna canı gönülden katılacağına inanıyorum.  ALLAH o günleri bize göstermesin bundan daha büyük savaşlar göstermesin ama böyle durumlarda vatan uğruna herkesin canını feda edeceğini düşünüyorum.
TERÖR ÖRGÜTÜ İLE MÜCADELE KONUSUNDA NELER SÖYLEYECEKSİNİZ?
Tabi ki biz yıllardır bu terör illetiyle uğraşıyoruz. Bizim başımızın belası diyelim. Zaten bunu başımıza bela eden de maalesef klasik olacak ama dış kuvvetler dediğimiz dış güçler dediğimiz ülkelerdir. Zaten biri biter biri başlar gibi PKK biter DEAŞ başlar IŞİT başlar. Önemli olan bizim birlikteliğimiz. Biz ALLAH’IN izniyle birlik olduktan sonra bu tarz terör örgütlerine pabuç bırakmayacağız. 
TÜRK ASKERİ BU OPERASYONA GİDERKEN “BİZ DÜĞÜNE GİDER GİBİ TERÖRLE MÜCADELEYE  GİDİYORUZ” DİYORLAR VE HİÇBİR ORDU TÜRK ASKERİ GİBİ ŞAHADETE KOŞMUYOR SİZ BU KONUDA NELER SÖYLEYECEKSİNİZ?
ALLAH’IN izniyle dediğim gibi her zaman böyle olmuştur. Her zaman Türk askeri vatanını savunmak için ailesini, yakınlarını, kendi canın ı düşünmeden her zaman koşturmuştur. Bizim genlerimizde var bu, kanlarımızda var bu, biz bir Osmanlı torunlarıyız her zaman için şahadeti göze almış olarak böyle koştururuz.
BURADAN OPERASYONDA GÖREV YAPAN ASKERİMİZE SON OLARAK NELER SÖYLEMEK İSTERSİNİZ?
Canı gönülden onları destekliyoruz. Ailelerine sabırlar diliyoruz. Şehit ailelerimize sabırlar diliyoruz.  İnşallah başka zayiat vermeden dediğim gibi inşallah ülkemize, bölgeye barış ve huzur getirirler. Onlara  şuan için destek olmaktan başka bir şey yapamıyoruz elimizden gelen ne varsa desteklemeye hazırız.
BİZE ZAMAN AYIRDIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.
Ben Teşekkür ederim.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum