Sağlık –Sen’den Gazeteciler Derneğine ziyaret

Sağlık-Sen Şanlıurfa Şube Başkanı Abdulkadir Yabir Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Kamil Güler’i ziyaret etti.

Sağlık –Sen’den Gazeteciler Derneğine ziyaret

Sağlık-Sen Şanlıurfa Şube Başkanı Abdulkadir Yabir Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Kamil Güler’i ziyaret etti.

Sağlık –Sen’den Gazeteciler Derneğine ziyaret
27 Aralık 2018 - 16:36

Gazeteciler Derneği Başkanı Kamil Güler ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.Ziyarette Şanlıurfa’daki sağlık sorunları konusunda görüş alış verişinde bulunuldu.

                Şanlıurfa Gazeteciler Dernek Başkanı Mehmet Kamil Güler yaptığı açıklamasında ‘’Sağlık – Sen Şanlıurfa Şube Başkanımız Sayın Abdülkadir YABİR, Şanlıurfa Gazeteciler Derneğimizi ziyarete geldiler aynı zamanda Şanlıurfa Gazetesini. Bilindiği gibi çok zorlu bir süreç, çok katılımlı bir seçimden sonra Şanlıurfa’da demokratik bir şekilde Şanlıurfa Sağlık – Sen Şube Başkanlığına seçildi. Tabi geldiği günden beri hem il genelindeki sağlık kuruluşlarındaki çalışanları ziyaret edip sorunları yerinde dinlemesini biz yakinen kendisini takip ediyoruz. Tabi Şanlıurfa’nın sağlık sorunlarıyla ilgili elde ettiği bilgileri Şanlıurfa’da ki tüm görev yapan medya kuruluşlarını ziyaret ederek paylaşması bizi son derece memnun etti.  Şanlıurfa’da çok önemli, ciddi sağlık problemleri var ve bu sağlık problemlerini çözmede, sağlık alanında en büyük Sivil Toplum Örgütlerinden biri olan  Sağlık – Sen’e  önemli bir yükümlülük getiriyor. Sendika gerek Sağlık Müdürlüğü, gerek Valilik, Gerek siyasileri, gerek Ankara’yı harekete geçirecek önemli bir kuruluş. Tabi kendisinin göreve geldikten sonra Şanlıurfa’nın sağlık problemlerinde önemli bir derecede eksilme olduğu zaman kazanan Şanlıurfa olacaktır. Biz medya olarak devamlı kendilerinin yanındayız, devamlı destekçisiyiz amacımı Şanlıurfa’’ ifadelerini kullandı.

Sağlık – Sen Şanlıurfa Şube Başkanı Abdulkadir Yabir yaptığı açıklamasında ‘’Sağlık – Sen seçimlerinden sonra biz de Sağlık – Sen yönetimi olarak hem Şanlıurfa’da ki sağlık tesislerinde çalışan mesai arkadaşlarımızı ziyaret ediyoruz hem de fırsat buldukça Urfa’nın değerlerini ziyaret etmek için azami çaba gösteriyoruz. Bugün ki ziyaretimizi de Gazeteciler Dernek Başkanı ve Şanlıurfa Gazetesinin İmtiyaz Sahibi çok değerli Kamil Ağabeyimizi, biz kendisine ağabey diye hitap ediyoruz, ağabeyimizi ziyaret ettik. Hem seçim süreci konusunda fikir alışverişinde bulunduk hem de hepimizi malumu olan bu konuda da gerekli duyarlılığı gösterdiği için sürekli takip ettiğimiz Kamil Ağabeyimiz ile birlikte Urfa’nın sağlık sorunlarını karşılıklı istişare etme fırsatı bulduk. Bize bu fırsatı verdikleri için kendilerine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz yönetim kurulu adına, Urfa’da ki tüm sağlık çalışanları adına en başta sağlıkta şiddet olmak üzere Urfa’nın temel sorunlarını Kamil ağabeyimiz bir sağlıkçıdan daha iyi biliyor. Bu süreçte onun hem fikirlerine hem de desteklerine ihtiyacımız var, karşılıklı fikir alışverişinde bu süreçten sonra da bulunmaya devam edip İnşallah Şanlıurfa’nın sağlığını üst seviyeye çıkarmak için elimizden geldiği kadar çalışacağız, biz Kamil ağabeyimizden bu sözümüzü aldık, Allah kendisinden razı olsun, tekrar misafir perverliğinden dolayı kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz’’ dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum